Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicinām balsot par “Gada alūksnieti”

Ir noslēgusies pretendentu pieteikšana laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” un portāla “www.aluksniesiem.lv” labo vārdu akcijai, iesakot cilvēkus sabiedrības balvai “Gada alūksnietis 2020”. Esam saņēmuši sešus pieteikumus un portālā “www.aluksniesiem.lv” ir sākusies balsošana. Balsot var par sešām ieteiktajām personām – Leonīdu Perevertailo, Uģi Puzuli, Sanitu Adleri, Ilzi Zvejnieci, Ilonu Riekstiņu un Sanitu Eglīti!

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par ieteiktajiem pretendētiem varēs balsot līdz 27.jūlijam.

Sabiedrības balvas “Alūksnietis 2020” pasniegšana notiks Alūksnes pilsētas svētku laikā, 1. augustā pie Alūksnes Jaunās pils – pirms mazo alūksniešu godināšanas.

Iesūtītie pieteikumi:

“Alūksnei tik nozīmīgajā laikā- simtgades svinību gadā, vēlos ieteikt gada balvai kultūras un sporta darba organizatori Sanitu Eglīti. Visi skaistie pasākumi pilsētā ir viņas izloloti. Arī ikgadējie pilsētas svētki, kuri visus gadus svinēti ar lielu vērienu. Taču visbiežāk mēs nepamanām tos cilvēkus, kuri rūpējušies ,lai svētki patiešām būtu svētki! Uzskatu,ka Sanita Eglīte ir pelnījusi šo balvu!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šovasar balva būtu jāpasniedz Alūksnes slimnīcas traumatologam-ortopēdam Leonīdam Perevertailo, kurš sevi un savas zināšanas nesavtīgi dāvā pacientu ārstēšanai Alūksnes slimnīcā. Dakteris ir zinošs, kompetents un nekad neatteiks grūtā brīdī. Veic brīnumus tepat mūsu slimnīcā, palīdzot neskaitāmiem cilvēkiem. Paldies par izcilību!”

“Manuprāt, titulu “Alūksnietis 2020″ ir pelnījuši divi pretendenti:
1. Ilona Riekstiņa – Alūksnes vārdu nes, ar savā gides zināšanām un prasmēm ar tām dalīties ar citiem, ļoti tālu pasaulē.
2.Leonīds Perevertailo – dakteris, kurš savā darbības laikā, palīdzējis ļoti, ļoti daudz cilvēkiem, nesaudzējot sevi.
Paldies abiem šiem ļaudīm par nesavtīgo, ieguldīto darbu!”

” Balvu pelnījusi Ilze Zvejniece. Enerģiska, azartiska jauniete, kas realizē idejas visām Alūksnes iedzīvotāju grupām.
Stiprinot mērķtiecīgu labdarības attīstība Alūksnes un Apes novadā, atbalstot sabiedrības iniciatīvas un iesaistot visas iedzīvotāju grupas, lai risinātu kopienas problēmas. Ilze ar savām idejām ienes jaunas vēsmas Alūksnē, gan piesaistot brīvprātīgos, gan piedāvājot dažādas aktivitātes nevalstiskajām organizācijām. Paldies, Ilze! “

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Vēlos izvirzīt keramiķi Uģi Puzuli balvai ‘Alūksnietis 2020’.
Pats meistars par saviem darbiem saka, ka viņš piekopj Vidzemei raksturīgas formas ar Latgales krāsu gammu, kas lieliski harmonē ar viņa darbnīcas skaisto Racupkalna ainavu. Piedāvā ekskursijas, kur demonstrē sava amata prasmes, kopā ar radošajām darbnīcām, kur ir iespēja darboties ar mālu. Uzņem gan lielas autobusu grupas, gan ģimenītes. Uģis ir pirmais cilvēks Alūksnes novadā, kas ieguva apbalvojumu Kultūras Latviskais mantojums par radošu, godprātīgu un pozitīvu attieksmi pret savu darbu. Ir nesis Alūksnes vārdu gan Latvijā, gan ārpus tās , ar izstādēm.“

“Manuprāt, īstena alūksniete ir Sanita Adlere, jo kopš viņas projektiem, nu jau daudzu gadu garumā, Alūksne ir ”uzburbuļojusi” skaistumā. Atdzīvojušies kādreiz piekrūmotie pilsētas stūrīši. To saka visi pilsētas ciemiņi un īstenie skaistuma un sakoptības cienītāji-alūksnieši. Pilsētas 100- gadē es par alūksnieti 2020 SANITU ADLERI.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (6)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.