Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz tikšanos ar “spoku medniekiem”

Vēsturiskas celtnes allaž piesaista ar leģendām. Arī Alūksnes Jaunā pils apvīta dažādiem nostāstiem un ne reizi vien dzirdēts, ka tajā spokojas. Šopavasar aprīlī un oktobrī pilī viesojās paranormālo parādību pētnieku apvienība “Echo”, lai noskaidrotu, vai tā patiešām ir. Šo sestdien, 5. novembrī pulksten 19.00 Alūksnes novada muzejā interesenti aicināti uz tikšanos ar “Echo” komandu, lai uzzinātu, ko viņi atklāja savā ekspedīcijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Gada sākumā apvienības pārstāvji sazinājās ar muzeju, vai mums būtu interese, ka viņi atbrauc un veic mērījumus Alūksnes Jaunajā pilī. Noskatoties apvienības dalībnieku veidotos sižetus “Echo” “Youtube” kontā, tas šķita ļoti interesanti. Daudz dzirdēts par “spoku medniekiem”, tādēļ likās interesanti pārbaudīt, kas notiek pie mums, pilī,” stāsta Alūksnes novada muzeja direktore Diāna Pelaka.

“Echo” komanda Alūksnē ieradusies četru dalībnieku sastāvā un mērījumi pilī veikti no pulksten astoņiem vakarā līdz trijiem naktī dažādās vietās – pagrabā, bēniņos, izstāžu zālēs.

“Tā kā daudzi interesējas, kā “Echo” komandai veicās Alūksnē, vai pilī patiešām ir spoki un kādu arī izdevās noķert, tad aicinām tikties ar paranormālo parādību pētnieku apvienības dalībniekiem, lai noskatītos uzfilmēto sižetu par jaunatklājumiem Alūksnes Jaunajā pilī un klātienē uzzinātu, kā norisinājās “spoku medības”, ko izdevās noskaidrot, un arī veikt kādu eksperimentu,” saka muzeja direktore.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

D. Pelaka bijusi klāt šajā procesā un atzīst, ka bijis interesanti vērot “Echo” komandu darbībā. “Nevaru pateikt, ka pati redzēju kādu parādību, bet tas, kas tika uztverts ar skaņas signālu, bija ļoti interesanti, guvām arī atbildes uz dažādiem jautājumiem, ko uzdeva paranormālajām parādībām. Gribi – tici, gribi – netici…” saka muzeja direktore un piebilst – “Echo” dalībnieki atzinuši, ka Alūksnes Jaunā pils bijis viens no interesantākajiem objektiem viņu līdzšinējā pieredzē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.