Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina uz tiešsaites sarunu “Permakultūras dārzs… no sēklas līdz ražai”

Piektdien, 11.jūnijā pulksten 18.00 ikvienam interesentam ir iespēja piedalīties tiešsaistes sarunā – lekcijā “Permakultūras dārzs… no sēklas līdz ražai”, ko vadīs dārzniece Daina Binde kopā ar mammu Astru Bindi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Foto: pixabay.com

Tiešsaistes lekcija notiks Apes attīstības kluba projekta “Ape rada un dara” ietvaros, ko īsteno kopā ar Apes pirmsskolas izglītības iestādi “Vāverīte”. Vairākas projekta aktivitātes bērnudārzā jau notikušas, piemēram, bērnudārza teritorijā izveidota augstā dārzeņu dobe un siltumnīca, kurā bērni mācās strādāt. “Projekta ideja ir rosināt ģimenēm sanākt kopā un saglabāt darba tikuma vērtības. Bērnudārzā kopīgi audzējam stādus, dalāmies savā starpā ar tiem, ja kādam kas izaudzis vairāk, kā vajag. Mācām bērniem darba prasmes – kopā audzējam, vērojam, tiekam līdz ražai, dzīvojam dabai draudzīgi,” stāsta “Vāverītes” vadītāja Iluta Apine.

Projekta ietvaros šī nebūs vienīgā izzinošā lekcija. I. Apine stāsta, ka rudenī plānota saruna ar kādu Latvijā zināmu pavāru, kurš mācīs ēdienu pagatavot veselīgu un skaistu. “Lekcijas ir paredzētas Apes kopienai, bet var piedalīties ikviens interesents. Nevienam neliegsim pieslēgties un noklausīties dzīves gudrības,” saka I. Apine.

Reģistrēties lekcijai var līdz rītdienai, 10. jūnijam. Reģistrācijas saite – Apes novada domes mājas lapā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem programmā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.