Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina saņemt pārtikas pakas

Foto: LETA/ Edijs Pālens

Līdz gada beigām mazaizsargātu mājsaimniecību locekļiem Latvijas Sarkanā Krusta Alūksnes komitejā ir iespējams saņemt papildu pārtikas komplektu, ko paredz Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) īstenotās Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām programma. To īsteno ar mērķi, lai elastīgi un bez kavēšanās sniegtu papildu pārtikas atbalstu zemu ienākumu mājsaimniecībām situācijā, kad palielinās patēriņa cenas, it īpaši pārtikai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šī gada ceturtajā ceturksnī katrai personai, kurai ir spēkā esoša pašvaldības sociālā dienesta izsniegta izziņa par atbilstību trūcīgai, krīzes situācijā esošai vai maznodrošinātai mājsaimniecībai, ir iespēja saņemt papildu pārtikas komplektu, neraugoties uz to, vai izziņa spēkā vienu, divus mēnešus vai visu ceturksni,” laikrakstu informē Latvijas Sarkanā Krusta Alūksnes komitejas izpilddirektore Ginta Priedīte. Daudzas mājsaimniecības šo papildu pārtikas paku jau ir saņēmušas, bet G. Priedīte aicina pēc tām ierasties arī citas.

Trūcīgai, krīzes situācijā esošai vai maznodrošinātai mājsaimniecībai atbilst mājsaimniecības, kurās ienākumi nepārsniedz 327 eiro pirmajai vai vienīgajai personai mājsaimniecībā, bet katrai nākamai personai mājsaimniecībā 229 eiro.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.