Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pieteikt jaundzimušos mazuļus sumināšanai Alūksnes pilsētas svētkos

Alūksnes pilsētas svētkos, sestdien, 1. augustā, pulksten 12.00 pie Alūksnes Jaunās pils suminās jaundzimušos alūksniešus. Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka aicina pieteikt dalībai pasākumā no 2019. gada pilsētas svētkiem līdz šī gada pilsētas svētkiem dzimušos mazos alūksniešus! 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jaundzimušo alūksniešu sveikšana ir tradīcija, kas izveidojusies jau vairāku gadu garumā – tie mazuļi, kuri dzimuši laikā kopš iepriekšējiem pilsētas svētkiem līdz šiem, un, kuru dzīvesvieta ir deklarēta Alūksnes pilsētas teritorijā, pilsētas svētkos saņem Alūksnes Kultūras centra un pašvaldības īpaši sarūpētas dāvanas.

Sakarā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu, svētku rīkotāji aicina jaundzimušo mazuļu vecākus, kuri vēlas un ir ar mieru, ka viņu mazuli sumina šajā pasākumā, pieteikties dalībai tajā, rakstot uz e-pasta adresi sanita.berzina@aluksne.lv vai personīgi Alūksnes Kultūras centrā, Brūža ielā 7, Alūksnē, tā darba laikā. Lūdzam mazuļus pieteikt līdz 31. jūlija pulksten 10.00!

Piesakoties dalībai pasākumā, jānorāda mazuļa vārds un uzvārds, dzimšanas gads un datums. Piesakot bērniņu šim pasākumam, jūs piekrītat personas datu apstrādei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja, ņemot vērā situāciju sakarā ar COVID-19 izplatību, tomēr nevēlaties kopā ar mazuli apmeklēt pasākumu vai arī vienkārši uz pasākumu netiekat, īpašo velti varēsiet saņemt pēc svētkiem Alūksnes Kultūras centrā, iepriekš sazinoties pa tālruni 64322105 vai e-pastu sanita.berzina@aluksne.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.