Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina pieteikt brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus goda zīmei “Gada brīvprātīgais”

Foto: Pixabay
Attēlam ilustratīva nozīme

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) godināšanai aicina pieteikt labākos brīvprātīgā darba veicējus un organizētājus, kuri no 2019.gada 1.novembra līdz šī gada 28.oktobrim aktīvi darbojās sabiedrības labā, kā arī brīvprātīgajiem draudzīgākās pašvaldības, “Alūksniešiem.lv” informēja NVA.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Izvirzīt godināšanai “Gada brīvprātīgais 2020” brīvprātīgā darba veicējus vai organizētājus var jebkurš Latvijas iedzīvotājs, nevalstiskā organizācija, valsts vai pašvaldību iestāde. Pieteikt savus kandidātus var līdz 28.oktobrim tiešsaistē, aizpildot pieteikuma anketu portālā “www.brivpratigie.lv/lv/godinasana”, kur pieejams arī godināšanas nolikums.

Brīvprātīgā darba veicēju un organizētāju godināšanu rīko NVA sadarbībā ar Labklājības ministriju, Izglītības un zinātnes ministriju, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļu, Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldi, Latvijas Jaunatnes padomi, Valmieras novada fondu, Rīgas domes izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Pieteikumus vērtēs organizatoru veidota žūrija, kas noteiks, kuri brīvprātīgā darba veicēji un organizētāji šogad tiks godināti. Goda zīmju saņēmēji tiks noskaidroti ceremonijā, kas 5.decembrī, Starptautiskajā brīvprātīgo dienā, norisināsies Rīgā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir pateikt paldies tiem iedzīvotājiem, organizācijām un pašvaldībām, kas savu laiku ziedoja brīvprātīgajam darbam sabiedrības labā, veicinot iedzīvotāju un organizāciju interesi un iesaisti brīvprātīgajā darbā. Latvijā šis pasākums notiks jau septīto gadu.

Pērn svinīgajā godināšanā “Gada brīvprātīgais 2019” goda zīmes saņēma Kandavas novada brīvprātīgā Gita Zuze, kura dāvā pašas adītas zeķītes un čībiņas jaundzimušajiem, Latvijas bāreņu un audžu ģimeņu atbalsta centrs “Sirota.lv”, kas regulāri savā darbībā iesaista brīvprātīgos, kā arī Latvijas Sarkanā Krusta Preiļu nodaļas brīvprātīgā Sandra Sprindža, kura rūpējas par pārtikas paku sadali maznodrošinātajiem.

Tāpat pērn apbalvojumus saņēma Latvijas Sarkanā Krusta Viduslatvijas komitejas Kokneses novada nodaļas brīvprātīgā Lība Zukule, kura aktīvi īsteno un iesaistās Bebru pagasta notikumu organizēšanā, radošās apvienības jauniešiem “Trepes” brīvprātīgais Aladins Nasrs Allahs, kurš brīvprātīgajam darbam veltījis 678 stundas, kā arī Kalkūnes pagasta kultūras, sporta un jauniešu pasākumu brīvprātīgais organizētājs Andrejs Rucko, kas iedvesmo līdzcilvēkus brīvprātībai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Video stāsti par katra “Gada brīvprātīgais 2019” titula saņēmēju un viņa veikumu sabiedrības labā ir publicēti “brivpratigie.lv” “Youtube” kontā, kā arī attēli no godināšanas ceremonijas atrodami “brivpratigie.lv” “Facebook” lapā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.