Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina piedalīties vebinārā par Ēnu dienu

Visiem zināmā iemesla dēļ šogad izpaliek arī nu jau ierastās klātienes Ēnu dienas skolēniem, kas parasti norisinājās februāra vidū.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tomēr tās organizatori biznesa izglītības biedrība “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) un tās valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns aicina uzņēmumus un organizācijas reģistrēties un šogad piedāvāt virtuālas mācību ekskursijas skolu un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem portālā enudiena.lv sadaļā Mācību ekskursijas.
Sākot ar martu, skolu pārstāvji no reģistrētajām ekskursiju vietām varēs izvēlēties sev vēlamo, piedāvājot darba devējam ekskursijas datumu un norādot mērķi.


Tādēļ biedrība “Junior Achievement Latvia” ieinteresētās puses 15. februārī pulksten 13.00 aicina piedalīties vebinārā, lai noskaidrotu visu nepieciešamo informāciju par ekskursiju publicēšanu, kā arī lai uzdotu sev aktuālos jautājumus par tiešsaistes ekskursijām. Plānotais vebināra garums ir apmēram 30 minūtes.


Pieteiktajiem dalībniekiem 15. februārī nosūtīs saiti, ar kuru pieslēgties zvanam. Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta “Junior Achievement” karjeras izglītības programma 1. – 12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 līdz 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības “Junior Achievement Latvia” (JA Latvia) reģistrēta preču zīme.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.