Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina piedalīties Eiropas mēroga publiskā apspriešanā

Šobrīd Eiropas līmenī notiek lauku attīstībai nozīmīgs process – Eiropas Komisija pirmo reizi izstrādā Ilgtermiņa vīziju lauku teritorijām 2040.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


“Neaizmirsīsim un nebūsim naivi, Eiropas līmenī arī Alūksnes un Apes pilsētas skaitās lauki. Tāpēc, runājot par lauku teritorijām no Eiropas līmeņa skatu punkta, tas attiecas uz visu mūsu teritoriju.
Šoreiz Eiropas Komisija vēlas zināt arī iedzīvotāju viedokli. Ikviena iedzīvotāja viedokli. Tāpēc aicinu būt aktīviem un veltīt savu laiku šai anketai, ko var aizpildīt arī latviešu valodā,” skaidro biedrība “Alūksnes lauku partnerība” valdes priekšsēdētāja, LEADER administratīvā vadītāja Santa Harjo Ozoliņa .

Sniedziet savu viedokli par to, kādiem jābūt Latvijas laukiem! Kādu Tu vēlies redzēt savu lauku teritoriju nākotnē?
Līdz 30. novembrim piedalieties Eiropas mēroga publiskā apspriešanā, sniedzot savu viedokli te: https://ec.europa.eu/info/law/better-regulation/have-your-say/initiatives/12525-Long-term-vision-for-rural-areas/public-consultation (valodu var izvēlēties lapas augšpusē)

Eiropas Komisijas Ilgtermiņa vīzijas lauku teritorijām 2040 izstrādāšana notiek iekļaujošā veidā, to balstot lauku iedzīvotāju vajadzībās. Pašreiz norit sabiedrības viedokļa izzināšana, kur nozīmīgs ikviena cilvēka viedoklis, lai tiktu iekļautu arī Latvijas lauku unikālās vajadzības, un lai politikas veidotāji, ne vien Eiropas Komisijā, bet ari Latvijā redzētu, ka ir cilvēki, kam rūp.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Attēlam ilustratīva nozīme/ foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.