Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina novada stiprās ģimenes pieteikties dalībai godināšanas pasākumā

Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļa šī gada 13. augustā Alūksnes novada Kultūras centrā organizēs novada stipro ģimeņu godināšanas pasākumu, tādēļ līdz 25. jūlijam aicina atsaukties un pieteikties dalībai šajā pasākumā tos laulātos pārus, kuri laulībā nodzīvojuši 50 un vairāk gadu, un kuru dzīvesvieta deklarēta Alūksnes novadā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– Augusts Latvijā izsenis bijis tradicionāls kāzu laiks, kad iemīlējušies pāri vasaras pilnbriedā saista savas dzīves, apliecinot mīlestību ar laulības zvērestu. Taču droši varu teikt, ka augusts ir ne tikai laiks, kad precas, bet arī laiks, kad atzīmēt kāzu jubilejas, tādēļ aicinām novada stiprās ģimenes atsaukties un piedalīties šajā īpašajā godināšanas pasākumā, – saka Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Inga Ozoliņa.

Pieteikties pasākumam lūdzam, zvanot pa tālruņiem 64322809, 26360529, rakstot uz e-pasta adresi: dzimtsaraksti@aluksne.lv vai personīgi Alūksnes novada Dzimtsarakstu nodaļā Dārza ielā 11, Alūksnē (pašvaldības administratīvajā ēkā), 111. vai 113. kabinetā katru darba dienu no pulksten 08.00 līdz 13.00 un no 14.00 līdz 17.00. Piesakoties dalībai pasākumā, jānorāda laulāto vārds un uzvārds, kad un kur laulība reģistrēta. Lūdzam arī ņemt vērā, ka, pieteikums pasākumam ir arī piekrišana personas datu apstrādei. Pasākumā fotografēs un fotoattēlus izmantos pašvaldības publicitātes vajadzībām.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.