Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina kopīgi sagatavoties bioloģijas eksāmenam

Foto: Toms Grīnbergs, LU Komunikācijas departaments

Tiešsaistē pieejams un skatāms lekcijas ieraksts no Latvijas Universitātes (LU) pasākuma vidusskolēniem “Padomi eksāmeniem”, kurā LU Bioloģijas studiju absolvente un skolotāja Jūlija Plociņa-Kagaine sniedz noderīgus padomus par to, kā sagatavoties gaidāmajam pārbaudes darbam.
Lekcijas vadītāja vidusskolēnus iepazīstina ar gaidāmā eksāmena bioloģijā gaitu un prasībām, un sniedz ieskatu resursos, kuros atrodama noderīga papildu informācija. Tāpat viņa sniedz piemērus ar biežāk pieļautajām kļūdām un skaidro, kā pareizi aizpildīt eksāmena materiālus, kā saglabāt motivāciju un mazināt ar pārbaudes darbu saistītā stresa izpausmes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


Ikgadējais LU pasākums “Padomi eksāmeniem” notika 8. maijā LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā Rīgā, Torņakalnā. Līdzīgas lekcijas LU sociālo tīklu kontos un portālā www.lu.lv bija pieejamas arī pirms visu obligāto centralizēto eksāmenu, kā arī fizikas un ķīmijas eksāmenu norises. Šāds lekcijas ieraksts būs pieejams arī pirms vēstures eksāmena.  
LU vidusskolēniem vēl panākumus nozīmīgo pārbaudes darbu kārtošanā un gaidīs vidusskolu
absolventus uzņemšanā studijās. Tā šogad norisināsies no 16. līdz 22. jūlijam. Vairāk par LU studiju programmām un uzņemšanu lasāms LU portālā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.