Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina izvērtēt iespēju izmitināt ģimenes no Ukrainas

Ņemot vērā notikumus Ukrainā, Smiltenes novada pašvaldība aicina atsaukties Smiltenes novada pašvaldības uzņēmējus un iedzīvotājus apsvērt savas iespējas uz laiku izmitināt ģimenes no Ukrainas, ja tāda vajadzība būs nepieciešama.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Smiltenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Linda Beitika norāda, ka šobrīd pašvaldība ir apzinājusi savus rīcībā esošos izmitināšanas resursus novada teritorijā, taču tas var nebūt gana liels resurss valstī plānotajai Ukrainas bēgļu uzņemšanai, tādēļ aicina atsaukties uzņēmējus un iedzīvotājus, kas būtu gatavi sniegt šāda veida atbalstu.

Iedzīvotājiem, kas ir izvērtējuši savas iespējas un ir gatavi izmitināt ģimenes no Ukrainas, aicinām aizpildīt elektroniski sagatavotu aptaujas anketu ŠEIT.

Linda Beitika vērš uzmanību, ka šobrīd Valsts atbalsts iedzīvotājiem, kas ir gatavi sniegt šāda veida atbalstu vēl tikai tiek plānots, tādēļ jārēķinās, ka kādu brīdi uzņemtās ģimenes būs jāatbalsta arī materiāli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ja rodas kādi jautājumi, kas saistīti ar norisēm pašvaldībā saistībā ar Ukrainas ģimeņu uzņemšanu, vai citiem jautājumiem, aicina sazināties ar Smiltenes novada sabiedrisko attiecību un komunikācijas speciālisti Aiju Kramiņu, tālrunis + 371 29613117 – vai sūtit savus jautājumus vai priekšlikumus uz informatīvo e-pastu: atbalstsukraina@smiltenesnovads.lv.

Būsim stipri!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.