Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina izteikt viedokli par lokālplānojumu Pils ielai 3, Alūksnē

Lokālplānojuma izstrādes priekšlikums paredz funkcionālā zonējuma maiņu nekustamajā īpašumā no savrupmāju apbūves teritorijas uz publiskas apbūves teritoriju. Lokālplānojuma redakcijas publiskās apspriešanas laiks ir no 13. augusta līdz 17. septembrim. Publiskās apspriešanās sanāksme notiks 9. septembrī pulksten 18:00 Alūksnes novada pašvaldības zālē 1. stāvā Dārza ielā 11, Alūksnē. Pašvaldība aicina iedzīvotājus būt sociāli atbildīgiem un aktīvi izteikt savas domas un viedokli. “Alūksniešiem.lv” informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Spudiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada pašvaldība informē, ka 2020. gada 30. jūnijā domes sēdē tika pieņemts lēmums “Par lokālplānojuma, kas groza Alūksnes novada teritorijas plānojumu 2015. – 2027. gadam, nekustamajam īpašumam Pils iela 3, Alūksnē, Alūksnes novadā, pirmās redakcijas nodošanu publiskai apspriešanai un institūciju atzinumu saņemšanai”.

Ar lokālplānojuma pirmo redakciju un citiem ar to saistītajiem dokumentiem aicinām iepazīties pašvaldības mājaslapā www.aluksne.lv sadaļā “Sabiedrības līdzdalība”, kā arī valsts vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā www.geolatvija.lv. Savukārt ar izdrukātajiemlokālplānojuma redakcijas materiāliem izdrukas veidā var iepazīties Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā Dārza ielā 11, Alūksnē, tā darba laikā.

Rakstiskus iesniegumus un priekšlikumus var iesniegt personīgi vai pa pastu līdz 2020. gada 17. septembrim Alūksnes novada pašvaldībā Dārza ielā 11, Alūksne, Alūksnes novads, LV-4301, kā arī elektroniski uz e-pasta adresi: dome@aluksne.lv. Fiziskām personām jānorāda vārds, uzvārds, adrese, juridiskām personām – nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.