Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina ikvienu iesaistīties un nobalsot par tīkamāko jauno vēstuļu kastīšu prototipu

Lai nomainītu savu laiku nokalpojušās vēstuļu kastītes un to vietā klientiem visā Latvijā vēstuļu korespondences ievietošanai tālākai nosūtīšanai būtu pieejamas jaunas, dizainiski pievilcīgas un funkcionāli mūsdienīgas vietnes, Latvijas Pasts izstrādā jaunus to risinājumus. Finiša taisnē ir divi vēstuļu kastīšu risinājuma varianti, un, lai noteiktu atbilstošāko, Latvijas Pasts aicina ikvienu iesaistīties un nobalsot par savu vēstuļu kastītes favorīti Latvijas Pasta profilā Facebook te.
Uzvarējušais prototips tiks virzīts tālākai uzlabošanai un izstrādei. Balsojums paredzēts līdz 2021.gada 13.aprīlim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbilstoši saistībām, kas Latvijas Pastam noteiktas kā universālā pasta pakalpojuma sniedzējam, uzņēmums visā valstī uztur vairāk nekā 900 vēstuļu kastīšu. Tajās nosūtīšanai adresātiem tiek ievietota ar attiecīgas nominālvērtības pastmarkām apmaksāta vienkāršā vēstuļu korespondence – sīkpakas, vēstules un bandroles –, un ik darbdienu Latvijas Pasta šoferi izņem tajās ievietotos sūtījumus, transportējot tālākai šķirošanai un piegādei.

Liela daļa šo vēstuļu kastīšu ir tehniski nolietotas, turklāt daudzo Latvijas Pasta reorganizāciju rezultātā gadu gaitā dažādās Latvijas vietās vērojamas atšķirīgas vēstuļu kastītes. Lai uzlabotu Latvijas Pasta vizuālo tēlu, nomainītu savu laiku nokalpojušās vēstuļu kastītes un to vietā klientiem visā Latvijā nodrošinātu jaunu un ērtu risinājumu vēstuļu korespondences ievietošanai, Latvijas Pasts uzsācis vēstuļu kastīšu nomaiņas projektu.

Patlaban noslēguma fāzē ir vēstuļu kastīšu dizaina izstrāde, nonākot pie diviem potenciālajiem risinājumiem. Latvijas Pasts aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju iesaistīties labākā vēstuļu kastītes prototipa noteikšanā, nobalsojot par sev tīkamāko tās versiju Latvijas Pasta profilā Facebook te. Balsojums jau ir sācies un risināsies līdz 13.aprīlim. Uzvarējušais prototips tiks ņemts par paraugu galaversijas izstrādei, to pilnveidojot un uzlabojot, tostarp izvēloties atbilstošākās krāsas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Neatkarīgi no izvēlētā vēstuļu kastītes prototipa paredzams, ka jaunajās vēstuļu kastītēs varēs ērti ievietot vēstuļu korespondences sūtījumus arī A4 formātā, un tajās tiks izmantotas videi draudzīgas un modernas tehnoloģijas – piemēram, saules baterijas.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi realizē dažādus klientu apkalpošanas un vides uzlabošanas projektus.

Izvēlies savu jaunās vēstuļu kastītes paraugu un balso te!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.