Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina iesniegt projektus

Izsludināta pieteikšanās biedrībām un nodibinājumiem, tostarp no Alūksnes un Apes novadiem, atbalsta saņemšanai sociālās jomas projektiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tas darīts, pamatojoties uz akciju sabiedrības “Latvijas valsts meži” un partneru – nodibinājumiem “Fonds “Ziedot.lv””, “Latvijas Bērnu fonds” un biedrības “Latvijas Samariešu apvienība” – vienošanos un līgumu par “Latvijas valsts meži” ziedojumu sociālajai jomai.

Alūksnes Nevalstisko organizāciju (NVO) centra vadītāja Dzintra Zvejniece informē, ka šādas sociāli svarīgas iniciatīvas visā Latvijā tiek atbalstītas jau desmit gadus.

“Tā ir laba iespēja mazajām organizācijām realizēt savus projektus, kas nav lieli un sarežģīti, bet nes labumu visai sabiedrībai. Piemēram, īstenot atbalstu senioriem, bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām, palīdzību dažādās krīzes situācijās,” stāsta Dz. Zvejniece.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Arī biedrība “Alūksnes NVO atbalsta centrs”, pateicoties šīs programmas atbalstam, trīs gadus nodrošināja Alūksnes novada Sabiedrības centra darbību.

Projekta maksimālais īstenošanas laiks ir no 2021. gada 1. marta līdz 31. decembrim. Viena organizācija un tās struktūrvienība var iesniegt vienu projekta pieteikumu. Projekta pieteikumu jāiesniedz interneta vietnē “Nvo.ziedot.lv” līdz 31. janvārim (ieskaitot). Tur pieejams arī konkursa nolikums.

Atbalstam sociālās palīdzības veicināšanai pieejami 300 000 eiro šādās prioritārajās jomās:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • atbalsts bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām;
  • palīdzība sociāli mazaizsargātām sabiedrības grupām krīzes situācijās;
  • atbalsts pensijas vecuma cilvēkiem cienīgam un aktīvam dzīvesveidam;
  • atbalsts sabiedrības grupu integrācijai.

Foto: Pexels.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.