Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Administrācijas projektu pieņem zināšanai

Smiltenes novada pašvaldības domes sēdē jūlija beigās deputāti pieņēma zināšanai iepriekš izstrādāto jaunveidojamā Smiltenes novada administrācijas projektu. To izstrādāja Raunas, Smiltenes un Apes novadu novadu priekšsēdētāju, priekšsēdētāju vietnieku un izpilddirektoru vadībā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Tas bija šo cilvēku redzējums par to, kādam jābūt jau jaunajam Smiltenes novadam. Dokuments ir plašs un tika daudz strādāts, tostarp aprakstīta sākotnējā struktūra. Visās domēs deputāti pieņēma zināšanai šo dokumentu, kā arī tika prezentēts iedzīvotājiem. Tagad ir pienākusi jaunievēlēto jaunā Smiltenes novada domes deputātu kārta. Jāizlemj, ko darām tālāk ar šo dokumentu. Esam diezgan krietni to pamainījuši, nosakot vairāk priekšsēdētāja vietniekus nekā bija sākotnējā dokumentā, arī izpilddirektora vietniekus nosakot vairāk,” skaidroja priekšsēdētājs Edgars Avotiņš.

Uzsākot dokumenta izstrādi saņemta pirmā avansa dotācija, bet otrā dotācija saņemta, kad dokumentu iesniedza uzraugošajai institūcijai – Valsts reģionālās attīstības aģentūrai. “Tagad ir jāpieņem lēmums pieņemt zināšanai un turpināt strādāt izmantojot sagatavoto materiālu, lai pilnveidotu un veidotu jauno Smiltenes novada struktūru tā, kā mēs saredzam, kā vajadzētu pašvaldībai strādāt,” teica E.Avotiņš.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.