Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

25. maijā norisināsies NVA tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā”

25.maijā no plkst. 14.00 līdz 16.00 platformā www.europeanjobdays.eu norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) rīkotā tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā”, kuras laikā ar Latvijas darba devējiem tiešsaistē satiksies darba meklētāji, kas dzīvo gan Latvijā, gan citviet pasaulē. Darba meklētājiem tā ir iespēja atrast piemērotu darbu Latvijā, bet Latvijas darba devējiem – kvalificētus darbiniekus. Gan darba devējiem, gan darba meklētājiem dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS! “Alūksniešiem.lv” pavēstīja NVA pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tie, kas meklē darbu un vēlas to atrast Latvijā – vēl ir iespēja izveidot savu profilu platformā www.europeanjobdays.eu, reģistrēties dalībai pasākumā „Darbs un karjera Latvijā” (https://www.europeanjobdays.eu/en/Job_and_Career_in_Latvia_2021), pieteikties vēlamajai vakancei un vienoties ar darba devēju par darba intervijas laiku pasākuma dienā – 25. maijā. Darba meklētāji saņems arī paziņojumus par jaunu darba devēju un vakanču reģistrāciju platformā.

Savukārt, ja kvalificētu speciālistu meklē darba devējs, ar atalgojumu virs 1000 eiro, platformā www.europeanjobdays.eu vēl var pagūt reģistrēt sava uzņēmuma profilu dalībai pasākumā „Darbs un karjera Latvijā”, pieteikt vakanci, kā arī publicēt uzņēmuma prezentāciju starptautiskās atpazīstamības veicināšanai. Pārstāvji vēsta, ka šobrīd dalībai tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā” ir reģistrējušies jau vairāk nekā 25 Latvijas darba devēji un sadarbības partneri, piedāvājot darba meklētājiem 560 brīvās darbavietas ar atalgojumu virs 1000 eiro.

Savus profilus dalībai tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā” jau ir reģistrējuši arī 350 darba meklētāji no Latvijas, Francijas, Nīderlandes, Portugāles, Itālijas un Spānijas. Pārsvarā tie ir cilvēki vecumā no 22 līdz 44 gadiem, 90% darba meklētāju ir maģistra vai bakalaura grāds, darba pieredze – vairāk nekā 5 gadi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiešsaistes darba dienas dalībniekiem tiks piedāvāta arī iespēja saņemt bezmaksas konsultācijas – uz reģistrēto lietotāju jautājumiem tiešsaistē atbildēs Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) pārstāvji.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.