Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

17.maijs – Ugunsdzēsēju un glābēju diena

Foto: Diena/ attēlam ilustrartīva nozīme

Pirmdien, 17.maijā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atzīmēs Ugunsdzēsēju un glābēju dienu, kā arī Ugunsdzēsībai Latvijā 156.gadadienu. Arī šogad, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, dienests nerīkos tradicionālo Atvērto durvju dienu un plašus svinīgos apbalvošanas pasākumus, bet svinēs svētkus citādāk.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

VUGD priekšnieks ģenerālis Oskars Āboliņš: “Apsveicu visus topošos un esošos ugunsdzēsējus glābējus un kolēģus, kas savulaik bijuši VUGD rindās, kā arī brīvprātīgos ugunsdzēsējus, iestāžu, organizāciju, komercsabiedrību un pašvaldību izveidoto ugunsdzēsības dienestu darbiniekus! Sveiciens ikvienam, kurš sirdī jūtas piederīgs ugunsdzēsēju glābēju profesijai. Novēlu nezaudēt degsmi un palikt sava aicinājuma patriotiem!”

Arī šogad apsveiksim kolēģus attālināti un pasniegsim apbalvojumus šaurākā lokā, godinot nodarbinātos, kuri snieguši ieguldījumu VUGD attīstībā, izrādījuši drosmi, priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus un sasnieguši teicamus darba rezultātus. Kopumā VUGD nodarbinātajiem tiks pasniegti vairāk nekā 200 Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumi.

Rūpējoties par drošību, šogad nenotiks arī VUGD Atvērto durvju diena, kas tradicionāli ir neatņemama svētku sastāvdaļa. Gaidīsim nākamo gadu, kad atkal varēsim tikties VUGD Atvērto durvju dienā un svinēt svētkus visi kopā klātienē!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.