Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

15. jūlija kultūras pasākumi sociālās aprūpes centrā „Pīlādži’’

15. jūlija trešdiena sociālās aprūpes centrā „Pīlādži’’ bija ļoti gaidīta divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, pēc ilgāka laika pārtraukuma ar jaunākajām grāmatām, žurnāliem, avīzēm savu ikmēneša apmeklējumu atsāka pagasta bibliotekāre Daiga Babule.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepazinušies ar jaunāko literatūru, preses izdevumiem un pārsprieduši savā starpā, kura grāmata būtu labāka līdzi ņemšanai lasīšanai izjautājuši Daigu par citiem jaunumiem pagastā un saņēmuši no viņas apstiprinājumu, ka Augustā atkal ieradīsies, iemītnieki steidzās, lai paēstu pusdienas un sagatavotos nākamajam ne mazāk gaidītam pasākumam, kuram vajadzēja notikt jau 27. martā par godu centra gada jubilejai.

Taču sakarā ar Covid-19 to vajadzēja atlikt, tāpat arī nākamajos mēnešos. Beidzot gaidītie viesi Sarmīte un Andris Eliasi no Alsviķu pagasta varēja iepriecināt ar dziesmām jau minētajā datumā. Tiesa, sākotnējā programma jau bija mainīta, taču tas nemazināja prieku kā koncerta sniedzējiem tā klausītājiem. Pusotras stundas garumā, tik plašs bija repertuārs, līdz sirds dziļumiem aizkustināja kā garīgas tā humoristiskās dziesmas. Andris, kurš savā laikā spēlējis teātri Cēsīs, dziedot pielietoja arī savu aktiera mākslu, kurš priekšnesumu padarīja vēl krāsaināku. Sarmīte Eliasa Brīdaka( kādreizējā kora „Brūklenājs’’ diriģente piebalsoja Andrim, viņa arī bija muzikālā pavadītāja.

Koncerta nobeiguma dziesma bija veltīta mēneša jubilāriem. „Pīlādžos’’ abi pirmo reizi uzstājās, taču svešinieki klātesošajiem nebija, starp klausītājiem bija arī viena iemītniece, kura savā laikā pati dziedājusi „Brūklenājā’’. Arī citiem klausītājiem dažādās dzīves situācijās nācies sastapties, tāpēc atkal redzēšanās bija ļoti sirsnīga ar cerību, ka abi atkal atbrauks iepriecināt sirdi un piepildīt dvēseli ar Dieva slavēšanas dziesmām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piebilstams, ka abi pasākumi notika ārā nojumē. Pasākumos piedalījās arī šī brīža centra vadītājas pienākuma izpildītāja Irina Baikova. Viņa arī klātesošo vārdā pateicās par skaisto koncertu un reizē ar ziedu pasniedza ar iemītnieču sagatavotu dāvanu, kura tapusi centra radošajā istabā.

Paldies Sarmītei un Andrim, kuri piekrita atbraukt uz „Pīlādžiem’’, un padarīja šo dienu krāsaināku! Uz tikšanos!

Teksts un foto: Ieva Pētersone

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.