Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

11.un 18.novembra pasākumi Zeltiņos

Attēlam ilustratīva nozīme

11. novembrī Varoņu piemiņas vietā Zeltiņos. Zeltiņu tautas nama vadītāja Gunita Paleja aicina individuāli, sev vēlamā laikā aizdegt sveces un godināt Lāčplēšus.
Lai radītu sev un citiem svētku sajūtu, kopā priecātos cik skaists ir mūsu pagasts, ikviens aicināts iesaistīties Zeltiņu tautas nama un bibliotēkas rīkotajā zīmējumu un foto akcijā “Zeltiņi – Latvijas dzimšanas dienas priekšvakarā”. Ieraugi iepriekš neievēroto, nofotografē vai uzzīmē, tad sūti uz e-pastu: tn.zeltini@aluksne.lv vai bibl.zeltini@aluksne.lv līdz 15. novembrim. Telefons saziņai 29492284 vai 25745577                     
18. novembrī Zeltiņu cilvēki ar  video sveicienu un laba vēlējumiem modinās ikvienu Latvieti mājās un  plašajā pasaulē(interneta vietnēs “Facebook” un “Instagram”)
18. novembrī ZELTIŅOS – katrā sētā  leposimies ar goda vietā plīvojošu Valsts karogu, izgaismotu logu, pagalmu. Lai gaismas zobens šķeļ tumsu ikvienā mājā, ikvienā sirdī.
16.30 Zeltiņu ev. lut. baznīcas zvani aicinās uz svētku Dievkalpojumu. 17.20  pie Zeltiņu pagasta pārvaldes ar siltiem vārdiem uzrunās  pagasta pārvaldes vadītāja Elita Laiva, vienosimies kopīgā lūgšanā, dziedot Latvijas valsts himnu un no 17.30 līdz 18.00 būs baudāms muzikālu sveiciens Evelīnas Kramas sniegumā (Evelīna ir  ielu mūziķe, kas ar skanīgu balsi un skaistām dziesmām  paguvusi iekarot dažādu paaudžu cilvēku simpātijas). Svētku aktivitātes notiek “ zaļajā režīmā”, lūgums ievērot valstī noteiktos ierobežojumus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.