Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Klāt jaunais lasīšanas gads

Starp iknedēļas laikraksta lappusēm gads atkal apskrējis savu aplīti un klāt jaunā abonēšanas kampaņa. Paldies katram no jums, ka esiet mums uzticīgi un lasāt, jo lasīt avīzi – tā mūsdienu digitālajā laikmetā ir liela vērtība. Paldies, ka atverat savu namu durvis, lai kopā ar žurnālistiem veidotu stāstus, vai veidojat tos paši un uzticat laikrakstam. Paldies, ka ierosināt aktuālus tematus rakstiem – “Alūksnes un Malienas Ziņām” ir īpaši acīgi, zinoši un zinātkāri lasītāji! Paldies reklāmdevējiem un sadarbības partneriem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2021. gadā nāksim pie jums, mūsu lasītāji, ar dažādiem jaunumiem – gan iepriecinošiem, gan ne tik ļoti. Nenoliedzam – koronavīruss ir ietekmējis arī redakcijas darbību, par trešdaļu samazinot reklāmas ieņēmumus, kas savukārt ietekmē visu pārējo, tādēļ esam spiesti mainīt laikraksta abonēšanas cenu. Laikraksta apjoms un krāsainība gan netiks samazināta – tāpat otrdienās būs 8 lappušu un piektdienās 16 lappušu avīze. Jaunums ir, ka nākamajam gadam esam izveidojuši divus komplektus abonēšanai, piedāvājot jums izvēlēties sev tīkamāko – par šā gada cenu 5,50 eiro mēnesī fiziskas personas 2021. gadam varēs abonēt “Alūksnes un Malienas Ziņas”, bet bez “TV Diena” programmas piektdienās. Savukārt par 0,25 eiro dārgāk – 5,75 eiro mēnesim – fiziskas personas varēs abonēt laikrakstu kopā ar ierasto “TV Diena” programmu. TV programmas veidotāji diemžēl nepiedāvā iespēju programmā atjaunot filmu anotācijas, ko tik daudzi no jums ir taujājuši. Cena mazumtirdzniecībā paliek esošā – 0,80 eiro otrdienās un 1,35 eiro piektdienās.

“Esam un būsim medijs, kura radītais saturs rosina domāt.”

Priecīgā ziņa ir tā, ka būsim sarūpējuši saviem abonentiem pārsteiguma balvu loteriju ar Latvijas ražotāju dažādiem labumiem – gan gardēžiem, gan praktiski noderīgas lietas. Iepriecināsim jūs ar Alūksnes uzņēmuma “Vindeles šūšanas centrs” preci, “Skrīveru saldumiem”, “Latvijas ķiploka” veselīgajiem labumiem, “Dobeles dzirnavnieka” spēcinošo produkciju, “Dimdiņu” gardumiem un Rehabilitācijas centra “Līgatne” dāvanu karti jaukai atpūtai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Loterijā varēs piedalīties abonenti, kuri laikrakstu 2021. gadam būs abonējuši vismaz trim mēnešiem. Lai radītu pārsteigumu, iepriecinātu un pateiktos par mums izrādīto uzticību, katram piecdesmitajam lasītājam, kurš noformēs abonementu redakcijā vai Sabiedrības centrā, pasniegsim personalizētu dāvaniņu, ko sarūpēs paši redakcijas darbinieki.

Noformēt abonementu bez komisijas maksas aicinām: ik darba dienu redakcijā – Rūpniecības ielā 7 a; zvanot uz redakciju: 26410083 vai rakstot e-pastu: reklama@aluksniesiem.lv ; www.abone.lv ; Sabiedrības centra telpās Alūksnē (Dārza ielā 8 a) pirmdienās no pulksten 10.00 līdz 12.00 un trešdienās no pulksten 12.00 līdz 14.00; bet ar komisijas maksu – “Latvijas pasta” nodaļās un pie pastnieka. Prieks, ka šonedēļ redakcijā noformējām jau pirmo abonementu visam 2021. gadam!

Esam neatkarīgs laikraksts un daudzus gadus strādājam apstākļos, kad ik mēnesi par nodokļu maksātāju naudu tiek izdoti pašvaldību apmaksāti laikraksti – gan Alūksnes, gan Apes novados. Mēs uzrakstīsim to, ko jūs neizlasīsiet pašvaldības apmaksātajā avīzē, kur informācija tiek atspoguļota vienpusēji vai neērtā informācija – vispār nemaz, tādi piemēri bija vērojami arī šogad. Manuprāt, ja Latvijas oficiālais laikraksts “Latvijas Vēstnesis” ir pieejams ikvienam iedzīvotājam un ikvienā diennakts stundā interneta vidē tikai elektroniski, ne vairs papīra formātā, tad tādam pašam regulējumam jābūt pašvaldību izdevumiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Alūksnes un Malienas Ziņās” arī nākamgad būsim saturā dažādi, analītiski, uzdosim neērtus jautājumus, lai rastu atbildes, veidosim aprakstus un dzīvesstāstus. Esam un būsim medijs, kura radītais saturs rosina domāt, ir kvalitatīvs un objektīvs, iegūstot informāciju no pārbaudītiem avotiem, atspoguļojot dažādus viedokļus, nevis nepareizus viedokļus, kā bieži mums norāda vietējās amatpersonas, jo – nav nepareizu viedokļu. Lai to visu paveiktu, turpināsim arī paši izglītoties – šovasar noslēdzās pusotru gadu ilgušais Baltijas Mediju izcilības centra un “Internews” programmas projekts, bet ar oktobri sāksim apmeklēt Vidzemes žurnālistikas skolu, kur mums būs iespēja papildināt zināšanas satura radīšanā, dizainā, darbam digitālajā vidē. Tas viss – lai pie jums nonāktu arvien kvalitatīvāks laikraksta un portāla saturs.

Uz tikšanos laikraksta lappusēs – abonējot, iegādājot mazumtirdzniecības vietās vai e-avīzi portālā www.aluksniesiem.lv sadaļā “Jaunākais laikraksts”! E-avīzi portālā var iegādāties kopš šīs vasaras vidus, kad ieviesām www.aluksniesiem.lv jauno versiju: daži klikšķi datorā un jauku lasīšanu!

Līga Vīksna
galvenā redaktore
liga.viksna@aluksniesiem.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.