Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Jaunumi www.aluksniesiem.lv

Turpinot kļūt mūsdienīgāki, ieviešot jauninājumus mūsu laikraksta portālā www.aluksniesiem.lv un domājot par interneta vides lasītāju, esam papildinājuši iespējas portālā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tagad ikvienam portāla lietotājam ir iespēja kļūt par digitālā satura abonentu. Noformējot to par iepazīšanās cenu – 0,99 eiro 4 nedēļām (turpmāk: 1,99 eiro) – varēs ik dienu lasīt portālā gan intervijas ar līdzcilvēkiem un novadniekiem, gan rakstus par dažādām tēmām, kas aktuālas vietējam lasītājam.

“Kā progresīvs un mūsdienīgs mediju uzņēmums vēlamies arvien vairāk būt digitālajā vidē, kas jau ir mūsu tagadne un būs mūsu nākotne.”Līga Vīksna

Ir iespēja kļūt arī par e-avīzes abonentu un ik reizi tās dienas rītā, kad iznāk drukātais laikraksts, saņemt to savā e-pastā jau pulksten 7.00 – tādu pašu, kā to saņem lasītājs papīra formātā savā pastkastītē vai iegādājas kādā no mazumtirdzniecības vietām, tikai – digitāli, un lasīt, malkojot jau rīta kafiju. Tas ļaus “Alūksnes un Malienas Ziņas” izlasīt jebkur, kur būs pieeja internetam. E-avīzes abonementa iepazīšanās cena 4 nedēļām ir 2,99 eiro (turpmāk: 5,49 eiro).

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trešais jaunums ir ilgi gaidītā iespēja ātri un ērti abonēt “Alūksnes un Malienas Ziņu” drukāto versiju portālā – jādodas uz sadaļu “Abonēšana” un jāizvēlas: kļūt par portāla reģistrētu lietotāju un noformēt abonementu vai arī izdarīt to caur kādu no savu sociālo tīklu kontiem. Kad šī izvēle veikta un rēķins apmaksāts, atliek vien gaidīt iemīļoto laikrakstu pasta kastītē, lai lasītu, saritinoties dīvānā vai citā ērtā vietā, izčaukstinātu lapas un izjustu tikai avīzei raksturīgo smaržu. Šie ir iemesli, kādēļ daudziem no mums joprojām tik ierasta ir drukātā avīze, un tā arī vismaz pašlaik nekur nepazudīs, tomēr, raugoties nākotnē, kā progresīvs mediju uzņēmums vēlamies arvien vairāk būt digitālajā vidē, kas jau ir mūsu tagadne un būs mūsu nākotne. Jāuzsver, ka noformējot šādi abonementu, lasītājs saņems arī e-avīzi un piekļuvi digitālajam saturam.

Lasītāji, kuri ir gan mūsu drukātās avīzes uzticīgi lasītāji, gan ik dienu ielūkojas portālā www.aluksniesiem.lv, jo jau tagad saturs abos minētajos mūsu medijos atšķiras, ir man jautājuši: “Vai tad es tagad drukātajā avīzē vairs visu nevarēšu izlasīt?” Nē! Tā noteikti nebūs! Redakcijas darbinieku kolektīvs ar sirdi un dvēseli turpinās radīt katru avīzes stāstu. Atšķirība ir tā, ka tagad šie stāsti pēc tam aizceļos arī uz portāla maksas saturu, jo līdz šim nereti turējām sveci zem pūra un portālā ievietojām tikai daudzu rakstu ievadus. Tagad tie būs brīvi pieejami ikvienam portāla lasītājam maksas saturā. Sāksim praktizēt arī to, ka nereti portālā maksas saturā raksts būs lasāms kādas dienas ātrāk, nekā drukātajā laikrakstā. Katrā ziņā lasāmviela mūsu medijos noteikti būs – par notikumiem Alūksnes un Apes novados gan digitālajā, gan drukātajā laikrakstā. Tiekamies laikraksta lappusēs!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.