Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Veclaicenē, Jaunlaicenē un Māriņkalnā viss mierīgi

Vēlēšanās šodien var balsot līdz pulksten 20.00. Šajās vēlēšanās jāievēlē 664 deputāti kopumā 40 pašvaldībās – sešās valsts pilsētās un 34 no jauna izveidotajos novados, kuri sāks darbu 1.jūlijā līdz ar administratīvi teritoriālās reformas stāšanos spēkā. Zināms, ka Alūksnes novadu reforma neietekmē. Pagastu iecirkņa apmeklē arī Alūksnes novada vēlēšanu komisija, pārliecinoties par iedzīvotāju aktivitāti un darbu iecirknī.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Novērots, ka Veclaicenes, Jaunlaicenes, Māriņkalna pagastos piedalās visa vecuma cilvēki
Jānis Udrass no Veclaicenes piedalās vēlēšanās un saka: “Tas vienkārši ir jādara! Jaunievēlētajiem deputātiem novēlu kopīgi strādāt. Nevajag ecēties, lai nav vienā dīķi līdaka, gulbis un vēzis. Galvenais vēlējums – visām partijām sastrādāties.”

“Uz vēlēšanām dodos, jo vajag attīstību un izaugsmi. Novēlu godprātīgu darbu cilvēku labā,” teic veclaiceniete Dace Ozola.

Dainis Rozītis

Dainis Rozītis no Veclaicenes vēlēšanās piedalās, jo tas ir jebkura Latvijas iedzīvotāja pienākums. “Jaunajai domei novēlu domāt par cilvēkiem un ne tikai par Alūksnes cilvēkiem, bet arī pagastu cilvēkiem. Arī pagastos vajag ceļus, darbu un bērnus. Lai veicas!”

Jaunlaicenes pagastā iedzīvotāju aktivitāte arī ir. Reinis Gusts saka: “Eju vēlēt, jo kandidē pazīstami cilvēki. Ceru, ka jaunievēlētie deputāti turēs solījumus!”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Valdis

Māriņkalna iecirkņa komisijas priekšsēdētāja Inta Muriņa uzver, ka šobrīd nekādu aizķeršanos nav. Māriņkalna iecirknī uz pulksten 11.00 nobalsojuši jau 27 vēlētāji. Cilvēki atsaucīgi un komisijai darbi veicās. Izbraucieniem uz mājām – divi pieteikumi pie vēlētājiem Māriņkalna pagastā. Turklāt pagastā balso arī cilvēki no citiem Alūksnes novada pagastiem.
Valdis no Mārkalnes izvēlējies Māriņkalna iecirkni, jo mamma balsojusi tur. “Balsoju, lai būtu ieviesta kārtība. Lai tiktu savākti atkritumi lauku ceļu malās. Vēlos, lai kaut kas mainītos vadošajos amatos.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.