Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Sprīdīši sveic SAC “Alūksne” iemītniekus valsts svētkos

[ngg src=”galleries” ids=”11″ display=”basic_slideshow”]

Šodien, 17. novembrī gaišas Latvijas svētku sajūtas SAC “Alūksne” iemītnieku vidū ienesa mazie, drosmīgie pirmsskolnieki, kuri kājām bija mērojuši tālo ceļu no Alūksnes bērnudārza “Sprīdītis” līdz pat pansionātam Ošu ielā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atbildīgi gatavojušies 11. un 5. grupas bērni kopā ar skolotājām Inesi Vītolu, Jolantu Apsīti un Sanitu Apšusalu ar skanīgu dziesmu sveica un dāvināja pansionāta iemītniekiem bērnu un vecāku kopīgi gatavotos 70 apsveikumus.

Patiesi krāšņi sveicieni sasildīja gan tos iemītniekus, kuri mazos ciemiņus, kaut arī ievērojot visus distancēšanās noteikumus, tomēr varēja saņemt pansionāta ārpusē, gan arī tos, kuri sirsnīgi gatavotos apsveikumus saņēma caur SAC darbiniekiem savās istabiņās.

Esam priecīgi arī par noslēpumainu svētku sveicienu “Labo darbu nedēļas” ietvaros, saņemot mājās gatavotus auzu pārslu cepumus. Tos dāvājām SAC “Alūksne” iemītniekiem, kuri čakli iesaistās pansionāta dzīvē, veikdami ikdienas labos darbiņus – mizojot un smalcinot dārzeņus, ko saimnieces izmanto gatavojot pusdienas visiem iemītniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Paldies par svētku sajūtu!

Tikai visi kopā mēs esam LATVIJA!

Sveicam svētkos arī mēs SAC ”Alūksne” iemītnieki un darbinieki!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.