Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Skolotāja mūžīgā kustībā. Velga Vimba: “Ir jādzīvo līdzi laikmetam, tad dzīve šķiet tik interesanta!”

Foto: no personīgā albuma

Šī Velgai ir pirmā un vienīgā darba vieta jau 45 gadus. Velga kolektīvā ir iemantojusi cieņu un uzticēšanos. Viņa ir padomdevēja un atbalsts jaunajiem skolotājiem. Velga nemēdz apstāties zināšanu apgūšanā, jo nepārtraukti ir ieinteresēta uzzināt ko, jaunu un noderīgu darbam. Velga ir ieinteresēta uz attīstību un kvalitatīvu jauno nosacījumu īstenošanu profesionālajā izglītībā,” – tā teikts pieteikumā par apbalvojuma saņēmēju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Alūksnes novada augstāko apbalvojumu nominācijā “Izglītība” saņems Smiltenes tehnikuma Alsviķu teritoriālās struktūrvienības skolotāja Velga Vimba par profesionālu, mērķtiecīgu un ilggadēju pedagoģisko darbu un nozīmīgu personisko ieguldījumu izglītojamo izaugsmē. Šī Velgai ir pirmā un vienīgā darba vieta jau 45 gadus, un viņa atzīst, ka nekad nav gribējusi to mainīt.

Velga ir ne tikai rosīga skolotāja, brīvajā laikā viņa darbojas pagasta amatierteātrī, glezno, ceļo, apmeklē dažādus pasākumus, kas viņu pilnveido un priecē. Atbalsts nebūt ne vieglajā darbā vienmēr ir ģimene – meitas Kristīne un Everita ar ģimenēm, ar ko Velga Vimba mājās Alsviķos tiksies arī šajos valsts svētkos.

Saruna ar “Sudraba zīles” ieguvēju Velgu Vimbu – 17. novembra laikrakstā. Attēlos – skolotāja darbā un brīvajā laikā. Kā pati saka – mūžīgā kustībā, jo netīk sēdēt uz vietas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.