Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Negadījumam pa pēdām

Alūksnē joprojām nerimst diskusijas par aizvadītajā nedēļā TV raidījumā “Bez tabu” izvirzīto jautājumu – vai Valsts policijas amatpersona Alūksnē izraisījusi negadījumu un no notikuma vietas aizbēgusi? Par notikušo Valsts policija uzsākusi administratīvo procesu un dienesta pārbaudi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uzticība Valsts policijai “klibo”

Raidījuma “Bez tabu” sižetam ir loģisks turpinājums vietējā laikrakstā, gan skaidrojot notikušo vai nenotikušo, gan lai izgaismotu problēmu, kādēļ “klibo” pilsoņu uzticība Valsts policijai.

“Bija ap pulksten 23.30, kad ārpus mājas dzirdējām lielu blīkšķi. Iedomājāmies, ka to radījis sniega tīrītājs, taču pa logu redzējām, ka ir notriektas ielas aizsargbarjeras,” tā stāstu par 26. janvāra pusnakts notikumiem uzsāk liecinieki, kuri laikrakstam uzticēja arī fiksētās fotogrāfijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņu liecību, kā arī citus viedokļus par notikušo – lasiet 12. februāra laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas.” Portālā “Alūksniešiem.lv” var iegādāties arī e- avīzi.

Tiklīdz būs zināms kaut kas vairāk, stāstīsim par to arī laikrakstā.
Tāpat aicinām – ja kādam ir informācija, kas var noderēt situācijas izgaismošanai, lūgums vērsties laikrakstā. Anonimitāte garantēta.
E-pasts: info@aluksniesiem.lv.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (8)

  1. Nu ar datu glabāšanu policijā ir kā ir. Kāpēc tiem mistiskiem lieciniekiem būtu jāslēpjas? Tā tak svēta lieta parādīt savu nostāju. pašam nav jābaidās, lai policisti baidās. Cerams, ka varēs abi iet strādāt tautas saimniecībā. Vēl jau nav saprotams kas ar to busu brauca.

  2. Izlasīju rakstu avīzē un saņēmu, ko biju gaidījis – tukšs raksts. Biju cerējis, ka Alūksnes ziņas būs veikuši kaut kādu savu izmeklēšanu un nāks klajā ar saviem rezultātiem. Bet te – raksts tendēts un policistu noniecināšanu, ka redz viņi vainīgi – bildes nopludinājuši, bet fins neko, fins labais, vēl apkopota uzziņa par viņa sasniegumiem. Un jautāt viedokli par volvo D.Cīrulim, – cilvēkam, kuram ir ciešas attiecības ar iesaistītajiem kadriem. Un tagad sabiedrība ticēs – jā, tad jau viņš nav vainīgs, ja divi autoservisi pasaka, ka nav taisījuši volvo, tātad tas nebija viņš. Tikai jautājums, kādēļ ilgi pēc tam braukāja apkārt ar “savu” volvo bez TA uzlīmes vējstiklā. Bet nu jāglābj vien ir puisis, savādāk kur vietējie biznesmeņi tad investēs savu naudu, ja tas kungs aizies no Alūksnes. Un manas pārdomas par uzsvaru uz to, ka policisti nopludinājuši bildes.. Rodas pretjautājums – ko tad šim policistam bija tālāk jādara ar šīm bildēm – nolikt seifā, noglabāt telefona dziļākajā atmiņā? Šeit taču iet runa par CSNg izraisīšanu un notikuma vietas atstāšanu – tātad jāmeklē rokā, kas tad izraisīja šo negadījumu un vispār šīs bildes pat obligāti būtu bijis jāpludina (jāpublicē), lai varbūt kāds šos personāžus atpazīst. Jau tālēs iztēlojos, kas notiks, ja tam kungam ļaus runāt, kā viņš minējis rakstā – būs vesels atvērums laikrakstā, kur būs ļauts puisim izteikties, t.i., izgāzt visu savu naidu pret “pāridarītājiem” un pārmest kažoku uz otru pusi – visi citi vainīgi – policisti, civilpersonas, bet viņš neko.

  3. Sotaks—ļoti labs komentārs.Ļoti apsveicami ka tika informeti ari -bez tabu–Uz Aluksnes redakcijas izmeklēšanu neceriet–ko izmeklēt ja roka roku mazgā!–Katrā kolektīvā ir nevelamie–un šis gadījums tieši pierāda cik profesionāla ir policija (ne tikai Alūksnē).Tas darbs nav laimes meklētājiem un strādāt ar visatļautības sajūtu nebūtu pieņemami!–

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.