Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kolberģī šogad balso arī daudzi bejenieši

Alūksnes novada vēlēšanu iecirkņi vēlētājus šodien sagaida skaisti rotāti ar ziediem – izņēmums nav arī Kolberģa vēlēšanu iecirknis, kur, jau ienākot pa durvīm, pretī vēdī ceriņu smarža. Kolberģa vēlēšanu iecirkņa priekšsēdētāja Dace Volberga un sekretāre Dace Gaile atzīst – Kolberģa iecirknī dienas pirmajā pusē bija vērojama vienmērīga vēlētāju plūsma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Šorīt pirmais vēlētājs iecirknī bija jau pulksten 7.02. Balsot iedzīvotāji nāca arī iepriekš, visaktīvāk – piektdien. Tā kā Bejā vairs nav vēlēšanu iecirkņa, jūtam, ka uz iecirkni Kolberģī brauc balsot arī daudzi bejenieši. Bija arī vairāki mārkalnieši. Cilvēkiem noskaņojums ir labs. Daži nosaka, ka nekas jau nemainīsies, tomēr nobalso. Daži izsakās, ka nezinot joprojām, par ko balsot, tādēļ pavada ilgāku laiku vēlēšanu kabīnē. Visvairāk šaubās un ilgāk domā gados vecāki cilvēki,” viņas stāsta.

Edgara un Gunitas ģimene bija ieradušies balsot četratā, kopā ar atvasēm Gustavu un Eniju. “Manuprāt, Alūksnē ir iesāktas vairākas labas lietas, kas jāturpina, lai jaunajai paaudzei, bērniem un jauniešiem, būtu iespējas izglītoties un sportot. To arī novēlu jaunajiem deputātiem. Tāpēc arī nākam balsot. Mēs mīlam savu pilsētu Alūksni, mums patīk šeit dzīvot un vēlam, lai viss tikai attīstās,” saka mamma Gunita.

D. Volberga uzsver – vēlētāji ir labi informēti, nāk sejas aizsargmaskās un ar savām pildspalvām. “Vēl līdz pulksten 20.00 gaidām ikvienu vēlētāju,” saka D. Volberga.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.