Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ilgi gaidīts prieks

Vairāk nekā 70 interesentu šodien apmeklēja atvērto durvju dienu renovēto Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas 7. – 9. klašu korpusu. Apmeklētāju vidū bija gan Alūksnes novada pašvaldības pārstāvji, gan arī ģimnāzijas absolventi un citi interesenti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

‘’Šodien redzējām tik daudz smaidu un nevienas drūmas sejas. Tajā pašā laikā ir neziņa, par to, kā būs tālāk, jo gaidāma skolu reorganizācija. Protams, izskatās skaisti, viss jauns un svaigs, izskatās moderni, ” saka kādreizējā Alūksnes pilsētas sākumskolas bibliotekāre Mārīte Vimba. “Renovētajās telpās skolēniem ir cita motivācija mācīties, bērni, ar kuriem esmu par to runājusi, tā arī saka – prieks mācīties. Jā, tas ir ilgi gaidīts prieks,” saka sākumskolas skolotāja Ilga Tumševica.

Apmeklētājus skolas vestibilā sagaidīja Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas Ministru kabineta pārstāvji. Tā prezidents Kristers Mednis atzina, ka interese bijusi liela un apmeklētāji gan dalījušies savos iespaidos, gan arī jautājuši skolēniem, kā viņiem patīk renovētās skolas telpas.

Ģimnāzijas 1997. gada absolvente Inga Ļubovica (Cerbule) ar ģimeni uz Alūksni bija atbraukusi no Rīgas, lai apskatītu, kā izskatās renovētā skolas ēka. “Skola mainījusies līdz nepazīšanai. Ir skaisti. Lai skolēniem prieks mācīties!” teic I. Ļubovica.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.