Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Vidzemnieku dārza svētkos godina uzņēmējus arī no Alūksnes un Apes novadiem

Vidzemes plānošanas reģions ir aizsācis tradīciju – meklēt aktīvus, radošus un uzņēmīgus vidzemniekus un veidot par viņiem stāstus – Vidzemes veiksmes stāstus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Vidzemnieku dārza svētki 2020” pasākumu, kas šogad norisinājās 19. augustā Stāmerienas pilī (Gulbenes novads), bija īsteni piemērota vieta, jo Stāmerienas pils pagalms apbūra ne vien ar savu ārējo fasādi, bet arī iekšieni. Skaisti, sirsnīgi, patiesi pelnīti tika sumināti 26 uzņēmējus no Vidzemes, tostarp veterinārārsts Aldis Drikāns no Alūksnes novada un Z/S “Vosukalni” lauksaimnieki Guntars un Ernests Purakalni no Apes novada.

Pasākumā varēja iepazīt viņu pieredzes stāstus. Tomēr vairāk par tiem varēsiet izlasīt 21. augusta laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas”.

Svētkus vidzemniekiem organizē Vidzemes plānošanas reģions. Ik gadu to apmeklē plašs skaits dalībnieku – dažādām nominācijā izvirzītie uzņēmēji no Vidzemes plānošanas reģiona teritorijā esošajiem novadiem un Valmieras pilsētas, tāpat arī iepriekšējo gadu stāstu varoņi un pašvaldību pārstāvji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.