Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Uzmanību pievērš tikai, ja rokās motorzāģis

Kalncempju pagasta iedzīvotājs Antons Rakstiņš pirms neilga laika uzdrošinājās rīkoties visai radikāli – iezāģējot trijos elektrības stabos ar motorzāģi, šis gadījums aizvadītajā nedēļā izskanēja arī Latvijas Televīzijā, gūstot plašu rezonansi pēc tam sociālajos tīklos. Kā viņš norāda, pats pēc dabas ir draudzīgs, bet konflikta situācijas ar AS “Sadales tīkls” bijušas jau iepriekš. Šoreiz viņa mērs bijis pilns, jo īpašumā, viņaprāt, uzņēmums, patvaļīgi rīkojoties, izveidoja jaunu elektrolīniju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Antons Rakstiņš jau ilgāk nekā 40 gadus dzīvo savās iekoptajās mājās Kalncempju pagastā. Iekopta ne vien māja, bet arī pagasta lauki, kas tagad sniedz iespēju nodarboties gan ar lopkopību, gan graudkopību.
2004. gada sākumā viņš iegādājās zemes īpašumu “Ābelītes”, kur sēj auzas un apstrādā zemi. Šobrīd šajā laukā atrodas siena ruļļi, govis un 10 metrus uz priekšu, grāvmalā nojaukšanai, sagatavoti vecie elektrības stabi ar vadiem, kas mētājas zālē. Savukārt piecus metrus uz priekšu saimnieka īpašumā – jaunie elektrības stabi ar motorzāģa iegrieztiem nospiedumiem.

Vairāk par radušos konflikta situācijā lasiet 30. jūlija laikrakstā “Alūksnes un Malienas Ziņas”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.