Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Turpinās Lujānu drupu nojaukšana

Turpinās darbi vidi degradējošo būvju nojaukšanai Alūksnes pilsētas centrā, muižas parka teritorijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šobrīd stāvlaukumā Ojāra Vācieša ielā izvietots žogu, kas norobežo daļu laukuma, kur novietota darbu veikšanai nepieciešamā tehnika un aprīkojums. Līdz ar to pašvaldība vērš autovadītāju uzmanību uz to, ka šis stāvlaukums autotransporta novietošanai būs mazāk pieejams, un aicina izmantot laukumus Skolas ielā vai pie Alūksnes Kultūras centra.

Nākotnē pašreizējā stāvlaukuma vietā plānots uzbūvēt izziņas centra ēku, šajā vietā nebūs laukuma ilgstošai autotransporta novietošanai, taču jaunu stāvlaukumu paredzēts izbūvēt parka malā, tuvāk Pils un Ojāra Vācieša ielu krustojumam.

Plānā – kā pirmais paredzēts krūmu un koku zāģēšana. Nozāģētie koki diametrā virs 20 centimetriem tiks nodoti pašvaldības aģentūrai “Spodra”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Saskaņā ar iepirkuma procedūras rezultātiem vidi degradējošās būves nojauks SIA “ATR”. To veikšanai Alūksnes novada dome 25.februāra sēdē piešķīra 88 032 eiro finansējumu, kas ietver gan nojaukšanas darbu, gan arī nepieciešamās būvuzraudzības nodrošināšanas izmaksas.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, SIA “ART” apgrozījums 2019.gadā bija 690 760 eiro, peļņa – 110 670 eiro. Uzņēmumu finanšu rādītāji par 2020.gadu vēl nav pieejami.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.