Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Tiekas 1. aprīļa erudīcijas spēlē

Nopietni nenopietnā gaisotnē 1. aprīlī MJIC “PaGalms” aizritēja erudīcijas spēle “1. aprīļa QUIZ”, ko organizēja Jauno producentu apvienība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Spēlē, kas bija veidota, iedvesmojoties no raidījuma “Es mīlu Tevi, Latvija!”, piedalījās astoņas komandas divu līdz trīs dalībnieku sastāvā, atbildot uz loģiskiem, neloģiskiem un arī āķīgiem jautājumiem, liekot lietā gan savu erudīciju, gan intuīciju. “Vēlējāmies veidot spēli, kurā var piedalīties dažāda vecuma pārstāvji un kurā neviens nav pārāks cits par citu, bet pavada laiku patīkamā atmosfērā un labā noskaņojumā. Un tas mums izdevās,” ar gandarījumu saka Jauno producentu apvienības dalībnieki Ulrika Alksne un Jurģis Krūmiņšun piebilst, ka atsaucība no interesentu puses pat pārsniegusi cerēto.

Žūrijai apkopojot spēles rezultātus un summējot punktus, 1. vietu spēlē ieguva komanda “Eu, kur tu esi?” (Kristaps Āboliņš un Ingars Mukstiņš), 2. vietu – komanda “Ar putniem” (Mirdza Korne, Ieva Rakova un Anastasija Asilgarajeva), 3. vietu – komanda “Hot Cheetosi” (Kristers Mednis, Monta Sustenberga un Deiva Hvaleja).Godalgoto vietu ieguvēji saņēma pasākuma rīkotāju sarūpētās balvas un gandarījuma balva tika arī pēdējās vietas ieguvējiem – komandai “113”. 

Teksts un foto: Dace Plaude

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.