Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Foto: Pagastu vēlēšanu iecirkņos rindas neveidojas

Šodien, 5. jūnijā, iedzīvotāji piedalās pašvaldību vēlēšanās. Gan Māriņkalna, gan Jaunlaicenes pagastos iepriekšējā balsošanā vēlējuši vairāk kā 50 iedzīvotāji. No 5. jūnija 8.00 rīta Māriņkalnā nobalsojuši bija jau 3 un Jaunlaicenē – 1 balsstiesīgais. Savukārt Veclaicenes pagastā līdz pulksten 9.30 – 8 vēlētāji atdevuši savu balsi. Vēlēšanu komisija visos pagastos norāda, ka aktivitāte vēl nav liela, saistot to ar agro rīta stundu. Tāpat uzsver, ka iedzīvotāju noskaņojums ir skaidrs, katrs zina, par ko atdot savu balsi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


Ierobežojumi, kas jāievēro ( sejas maskas, divi metri, jābūt savai pildspalvai) netraucē vēlēšanu gaitai, jo rindas iecirkņos neveidojas. Arī jaunā reģistrēšanas sistēma caur komisijas tālruņiem jau ir iepazīta. Veclaicenes pagasta vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Baiba Laizāne min, ka Veclaicenē vienīgā aizķeršanās reģistrēšanas procesā ir tā, ka rodas interneta traucējumi.

Turpretī vēlētāji pagastos balsot dodas, jo pilda pilsonisko pienākumu un tic pārmaiņām. Turpmākie rezultāti par pagastiem un vēlētāju aktivitāti tajos – sekos.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.