Reklāma

ATSKATS: “Ghetto Basket” sezonas pirmo titulu “Bauerfeind” iegūst Alūksnē

No kreisās: alūksnietis Kaspars Paegle, Anna Dreimane, Francis Lācis/ foto:ghetto.lv

“Ghetto Basket” 13. sezonas otrajā izbraukuma turnīrā sestdien, 31. jūlijā Alūksnē par “Open” grupas čempioniem kļuva “Bauerfeind”, kas finālā apspēlēja ASV studējošo dueta – Franča Lāča un Annas Dreimanes – pārstāvētos “Vējiņus”. Kopumā startēja 33 komandas.

31. jūlija Alūksnes “Ghetto Basket” laureāti:

“Open” grupa (8 komandas)

1. “Bauerfeind” (Armands Mežaraups, Jānis Ābols, Mārtiņš Ivanovs, Uģis Kasparāns);

2. “Vējiņi” (Anna Dreimane, Francis Lācis, Kaspars Paegle);

3. “Bambuks” (Artūrs Ozoliņš, Klāvs Pitkēvičs, Mārtiņš Jānis Muste, Rodrigo Pumpurs).

“Ghetto Ladies” (3 komandas)

1. “Ledijas” (Viktorija Vlada, Santa Locāne, Samanta Patrīcija Puļļa, Anna Marija Salaka);

2. “Sen nav spēlēts” (Beāte Jargane, Beāte Puķīte, Evelīna Javorska, Linda Jurģīte);

3. “Foreles” (Diāna Ruļuka-Paša, Jana Ruļuka, Leina Ruļuka, Paula Paša).

U19 grupa (4 komandas)

1. “Par ģimeni” (Dāvis Kristiāns Vimba, Rainers Ļisicins, Rihards Berkolds, Rinalds Vagulis);

2. “Celtnieki” (Ilvars Joksts, Kristaps Svens Konoščenkovs, Niklāvs Korkunovs, Ralfs Raipalis);

3. “Madoniņa” (Edgars Vanags, Kristaps Vanags, Ralfs Reņģītis, Reinis Hugo Kalniņš).

U16 grupa (6 komandas)

1. “Artēmijs” (Emīls Taukuļs, Endijs Lucijanovs, Lauris Filatovs, Renārs Gudkovs);

2. “Gvidis” (Krišjānis Pētersons, Nils Briška, Toms Gusarovs);

3. “Ice Baby” (Gints Kristiāns Prokofjevs, Ņikita Golubevs, Pēteris Romanovs, Zintis Vītols).

U14 grupa (7 komandas)

1. “Ghetto Tryhardi” (Edijs Začs, Emīls Līcītis, Gustavs Raiens Krīgers, Toms Gusarovs);

2. “Spaiņi” (Adrians Andijs Andževs, Kristers Ķikusts, Matīss Lācis, Ralfs Aleksandrovs);

3. “Mavericks 2.0” (Artis Skrinde, Artūrs Bozovičs, Ritvars Nikolajevs, Žanis Gipters).

U12 grupa (3 komandas)

1. “Rēzeknes pipari” (Jānis Rundāns, Kristers Zizlāns, Raitis Stiuka, Rihards Gladkijs);

2. “Siguldas bumbieri” (Gustavs Stuklis, Gustavs Vītols, Jānis Jēkabsons, Martins Līvmanis);

3. “Bez variantiem” (Aigars Dambrovskis, Damiāns Bastrikins, Erlands Šķesters, Gustavs Ķirsons).

U12 grupas meitenes (2 komandas)

1. “Bārbijas” (Anete Ārmane, Dārta Serdāne, Elza Kristsone, Evelīna Nuķe);

2. “Gurķīši 39” (Elizabete Samedova, Līva Putniņa, Madara Martuzāne, Nadīne Graudiņa).

Ghetto Basket Alūksnē atgriezās ar arī Jauniešu Slam Dunk atlasi un regulāro 3×3 turnīru!

Nedēļas nogalē Ghetto Basket viesojās Alūksnes kultūras centra stāvlaukumā. Tur notika Slam Dunk konkurss, jauniešu danki lika skatītājiem ovācijās celties kājās un žūrijai dot augsto atzīmi 10, ne vienu vien reizi. Arī šogad tradīcijas netika lauztas, jo tieši Alūksne ir pilsēta, kur tas viss aizsākās, tāpēc U14 labākie lēcēji piedalījās “Ghetto Games Jauniešu Slam dunk” atlasē, ar iespēju iegūt lielo ceļazīmi uz superfinālu, kas norisināsies 19.augustā Grīziņkalnā.
Attēlos “Ghetto Basket” atskats.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.