Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Alūksnē viesojas ārvalstu vēstnieki

22. septembrī ikgadējā reģionālā brauciena ietvaros Alūksnē viesojās Latvijā akreditēto diplomātisko pārstāvniecību vadītāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viesi Alūksnē ieradās no Smiltenes, un Alūksnes Kultūras centrā viņus uzņēma Alūksnes novada domes priekšsēdētājs Dzintars Adlers. “Alūksne ir īpaša vieta, jo Alūksnes novads robežojas ar Krieviju un Igauniju, tādēļ es gribētu teikt, ka ar Alūksni sākas Eiropas Savienība. Mūsu novads nav ļoti liels bet bagāts ar dažādiem resursiem – kokmateriāliem, lauksaimniecības teritorijām, bet pats galvenais – ar Eiropas Savienības iedzīvotājiem. Tāpat kā citas pašvaldības Latvijā, mēs ļoti rūpējamies par iedzīvotāju labklājību savā teritorijā, tāpat daudz strādājam kopā ar uzņēmējiem, lai uzlabotu dzīves kvalitāti,” uzrunājot viesus, sacīja Dz. Adlers, pateicoties visiem Eiropas Savienības valstu pārstāvjiem par sniegto atbalstu Latvijas teritorijai un arī Alūksnes novadam un uzsverot, ka kopš iestāšanās Eiropas Savienībā arī Alūksnes novada pašvaldība īstenojusi dažādus nozīmīgus projektus ar ES fondu atbalstu, kā piemēru minot Alūksnes Kultūras centru.

Prezentācijā viesi guva ieskatu gan novada kultūrvēsturē, gan uzņemējdarbībā, prezentācijas sniedza arī novada nozīmīgāko uzņēmumu “Cewood” un “Alūksnes putnu ferma” pārstāvji.

Dzestrā rudens diena nebija par šķērsli, lai ciemiņi apskatītu atjaunoto Alūksnes viduslaiku pils dienvidu torni un Multifunkcionālo servisa ēku Pilssalā, bet pilsētas apciemojums noslēdzās Alūksnes Bānīša stacijā. No tās viņi ar bānīti devās līdz Papardes stacijai, bet pēc tam – uz Gulbeni.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.