Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Ziņo par netīru krastu “Melnumā”

Redakcijā lasītāja Aija ziņoja par netīru krastu peldēšanas vietā Alūksnes ezerā. “Lai varētu peldēties, “Melnumā” jābrien cauri zampai. Krastā viss ir melnā putrā. Ne iekāpt, ne izkāpt. Saulē saskalotās nezāles sāk smirdēt. Ne visi vēlas vai var aizdoties uz peldēšanas vietām Pilssalā vai “Vējiņā”,” viņa raksturo situāciju.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pašvaldības aģentūras “Alja” direktors Māris Lietuvietis skaidro, ka tobrīd “Melnumā” bija iegriezies austrumu vējš (īsi pirms Līgo svētkiem – red.), tāpēc šajā laikā vienmēr tur saskalo ezera aļģes. “Mēs noteikti tīrīsim krastu. Iedzīvotāji droši var sazināties arī ar aģentūru, tas ļaus ātrāk mums reaģēt un iztīrīt krasta malas. Tas attiecas ne tikai uz “Melnumu”, bet jebkuru peldēšanas vietu Alūksnes novadā,” saka M. Lietuvietis. Vaicāts par tīrīšanas procesu, viņš saka: “Jāskatās, vai vajadzīgs roku darbs, vai darbus veiks ar tehniku.” M. Lietuvietis uzsver, ka “Melnumā” attīrīšanas darbi ar tehniku ir sarežģīti, jo gruntsūdens līmenis ir augsts, un tehnika grimst.

Lasītāja arī norādīja, ka “Melnumā” trūkst pienācīgas ģērbtuves un soliņu, lai peldētāji šajā peldēšanas vietā justos patīkami. Vai paredzēti uzlabojumi šajā teritorijā? “Šobrīd tur ir ģērbtuve, bet drīzumā demontēsim to un izbūvēsim jaunu. Ir arī pasūtīts informatīvs stends,” vēsta M. Lietuvietis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.