Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Uztraucas par izveidotajām caurulēm ezera krastā

Lasītāja foto

Aizvadītajā gadā laikrakstā griezās Jaunalūksnes pagasta, Ezermalas ielas iedzīvotāji, kuri novēroja, ka kādā īpašumā, pašā Alūksnes ezera krastā, notiek pamatīgi būvniecības darbi.

Bažīgie iedzīvotāji norādīja – kāda persona nesen iegādājusies zemes īpašumu Alūksnes ezera krastā un uzsāka tur būvniecības darbus. Vērojot notiekošo, radās bažas, ka šajā teritorijā ezera krastā vairs nevarēs piekļūt nedz peldētgribētāji, nedz pietauvoties ar laivu. Iedzīvotāji novēroja, ka īpašums tiek iekopts līdz pašam ezera krastam, Ezermalas ielas iedzīvotājiem liedzot pieeju šai Alūksnes ezera piekrastei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tagad teritorijā joprojām notiek mājas būvniecība, iekopts zālājs un piekļuve ezeram ir. Tomēr novērots, ka tuvāk ezeram, bet nostāk no mājas, ierīkotas caurules. Lasītājs ziņo, ka, iespējams, tās ir kanalizācijas caurules. Līdz ar to rodas jautājums – vai tā drīkst?

Māris Lietuvietis

Vaicājam aģentūras “Alja” direktoram Mārim Lietuvietim. “Tā nav kanalizācija. Tās ir lietus notekūdeņu caurules. Pirms tam tur bija pļava, tajā krājās mitrums. Tāpēc izveidota drenāža. Var veikt papildu analīzes, bet tas nav nepieciešams, tur tecēs tikai lietus ūdens.”
M. Lietuvietis atgādina, ka zeme piekrastē ir pašvaldības īpašums. Tiem īpašniekiem, kuriem tur ir zeme, tie nevar liegt cilvēkiem iet gar ezera krastu. Jebšu no peldēšanas vietas “Melnums” līdz “Alus brūzim” Jaunalūksnes pagastā neviens nevar aizliegt kājāmgājējiem pārvietoties gar ezera krastu.”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.