Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Uztrauc drošība pie veikala “Maxima”

Laikraksta redakcijā vērsās kāds lasītājs, kurš raizējas par iepirkuma ratiņu novietnes atrašanās vietu pie veikala “Maxima” Alūksnē, Pils ielā. Lasītājam šķiet, ka ratiņu novietne atrodas nepareizā vietā, radot bīstamas situācijas. “Iznākot no veikala, cilvēkam ir bīstami šķērsot brauktuvi, jo nav redzams, vai brauc mašīna. Arī autovadītājiem ir grūti pamanīt cilvēku, jo priekšā nojume. Pie veikala ieejas ir vienvirziena satiksme, nojume ir nepateicīgā vietā,” raksta lasītājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Maxima Latvija” Komunikācijas vadītāja Liene Dupate – Ugule skaidro, ka ratiņu novietne šajā vietā atrodas jau vairākas gadus, un līdz šim nav saņemta neviena sūdzība par tās atrašanās vietu. “Laikā, kad šī nojume tika būvēta, mūsu pirmreizējais piedāvājums bija to novietot stāvlaukuma centrā, lai klienti ērti varētu paņemt iepirkuma ratiņus. Konsultējoties un sadarbojoties ar Alūksnes novada Būvvaldi par labāko nojumes atrašanās vietu, tika lemts par labu esošajai atrašanās vietai. Kopumā esam atvērti pamatotiem klientu ierosinājumiem, bet visu šo gadu gaitā, kopš uzcelta šī iepirkuma ratiņu novietne, klienti ir bijuši apmierināti un nav saņemta neviena sūdzība, līdz ar to pašreiz neredzam pamatojumu to pārvietot.
Pašlaik mēs koncentrējamies uz drošu un ērtu iepirkšanos, kā arī zemu cenu nodrošināšanu esošajā pandēmijas izraisītā krīzē, kas skārusi virkni iedzīvotāju visā Latvijā,” skaidro L. Dupate – Ugule.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

  1. Ieeja pie veikala, metāla režģis + slīpums + flīzes + mitrums (sniegs) = bīstama kombinācija, pat ar rievainu zoli apaviem. Lūdzu izskatīt iespēju uzlabot, pirms sasitumiem un lūzumiem veikala priekšā 😉

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.