Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Teritorijas Pilssalas estrādē un kapsētā arī vajag uzlabot

Laikraksta redakcijā vērsās kāds lasītājs ar jautājumu par sakoptību pilsētā, konkrēti par ceļiem Pilssalas un Alūksnes Lielo kapu teritorijā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pilssalā – šķembu maisījums

Lasītājs dalās vērojumos: “Manu uzmanību saista tas, kāda ir tieši Pilssalas estrādes teritorija ar betona plāksnēm un slikto grants segumu un tāpat līdzīgi ir kapsētā – izdrupusi iebraucamā iela, smilšainie stāvlaukumi. Tur prasās pēc atjaunošanas un sa­­­kārtošanas. Šogad, mīļie, pilsētas un kapusvētki nenotiek, bet varbūt uz nākamo gadu varētu veikt uzlabojumus un šos ceļus sakārtot?”
Ar šo jautājumu vērsāmies pie Alūksnes novada pašvaldības aģentūras “Spodra” direktora Jāņa Pūpola. Viņš skaidro, ka Pilssalā, kur atrodas estrāde, ceļa remontdarbus jau veic. “Esam uzbēruši šķembu maisījumu, darbi vēl nav pabeigti, bet noteikti šis ceļa segums tiks uzlabots. Pārējais pašlaik paliek, kā ir,” uzsver J. Pūpols.

Kapsētā segumu planē

Savukārt Lielo kapu teritorijā asfaltā bedrītes labo. Miera ielu, kā līdz šim, arī turpmāk apsekos un  veiks ceļa seguma labojumus.
J. Pūpols norāda, ka arī kapsētā grants seguma daļu, stāvlaukumus vasaras periodā planē atbilstoši novadā izstrādātajiem saistošajiem noteikumiem. 
Lai arī ar pretputekļu absorbentu pilsētā apstrādātas citas ielas,
J. Pūpols min, ka, iespējams, arī šo teritoriju būtu vērts apstrādāt ar šo materiālu. “Priekšdienās to apsvērsim arī uz šiem grants ceļiem, tomēr pašlaik tas netiek darīts. Līdz šim Lielās kapsētas teritorijā autobusa apgriešanās laukumā  bedres ir aizlāpītas, tāpēc varu teikt, ka pašvaldības aģentūras “Spodra” darbinieki seko līdzi veicamajiem darbiem un tos arī realizē,” stāsta
J. Pūpols.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.