Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Svētku gaidīšana aprūpes centrā “Pīlādži” 

Olas, olas, oliņas
Raibas tā kā podziņas.
Beidzot Lieldienas ir klāt
Zaķis olas dēt jau sāk

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pavasaris nāk ar Lieldienu gaidīšanas laiku. Aprūpes centrā šogad olu kompozīcijas tika veidotas jau 11. aprīlī. Adriana Preimane radoši aicināja izpausties centra iemītniekus. Jaukas kompozīcijas izveidoja ikviens interesents. Darbojoties skanēja uzmundirinājumi, sarunas par Lieldienu tradīcijām, uzslavas par paveikto. Prieks un svētku tuvošanās iemītniekiem dod jaunu sparu darboties. 

Aprūpes centra apkārtnē uzradušās krāsainas olas, saziedējušas puķes un pūpoli. Centra iemītnieki redz arī olu svaidītāju vaininiekus – trušus. Par tiem neviltots prieks visiem. Arī centra dežurants – kaķis novērtē garaušus un atzīst kaimiņus par labiem. 

16. aprīļa rīts – klusā sestdiena, bet liels pulks aprūpes centra iemītnieku pulcējas uz olu krāsošanas pasākumu. Kā īsts olu pazinējs, atlecis arī trusis. Tas novērtē darbošanos un labprāt saņem mīļumu no apkārtējiem. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ai, cik jauki, ka tā kopā spējam sanākt un izjust olu krāsošanas prieku. Šajā dienā klientiem palīdz Andriana Preimane, Rūta Melnūdre, Edīte Bindre, DomnikaPreimane, Jānis Naudiņš un Ieva Vimba.

Lai katrā mājā ienāk pavasara prieks. Aprūpes centra “Pīlādži” iemītnieki un personāls vēl Jaukas un saulainas Lieldienas!

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.