Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Septiņu Alūksnes novada domes deputātu aicinājums

Foto: Unsplash/ attēlam ilustratīva nozīme

Alūksnes pensionāru biedrība “Sudrabs” ir viena no lielākajām biedrībām pēc aktīvo biedru skaita Alūksnes novadā. Tajā darbojas aptuveni 60 aktīvu biedru, kuri ar savu nesavtīgo darbu iepriecina gan novada iedzīvotājus, gan popularizē Alūksnes novadu ārpus tā robežām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība pilda būtisku sociālo funkciju un rūpējas, lai pensionāri Alūksnes novadā justos vajadzīgi. “Sudrabā” vēlas darboties aizvien jauni biedri, taču problemātisks ir kļuvis telpu jautājums.

Šobrīd biedrībai piešķirtās telpas Brūža ielā 1, Alūksnē ir kļuvušas par šauru gan pašu sanākšanām, gan viesu uzņemšanai. Plašākas telpas biedrībai nepieciešamas, lai varētu pilnvērtīgi īstenot tās iniciatīvas, piemēram, zīdaiņu komplektiņu adīšanu novada jaundzimušajiem. Biedrība, piedaloties Ziedot.lv akcijā, ir tikusi pie adāmmašīnas, kurai būtu nepieciešama atsevišķa telpa, kurā varētu arī uzglabāt adījumus un citu biedrības inventāru.

Ņemot vērā biedrības nozīmīgo ieguldījumu Alūksnes novada pensionāru dzīves kvalitātes uzlabošanā un dažādošanā, kā arī Alūksnes novada popularizēšanā, aicinām domes priekšsēdētāja vietnieci un Sociālās, izglītības un kultūras komitejas vadītāju Līgu Langrati sagatavot lēmuma projektu par bijušo biroja “Aprūpe mājās” telpu Brūža ielā 1 piešķiršanu pagaidu lietošanā Alūksnes pensionāru biedrībai “Sudrabs”. Aicinām jautājumu izskatīt 2021. gada septembra Sociālās, izglītības un kultūras komitejas sēdē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tuvākajā nākotnē lūdzam rast iespēju izskatīt arī jautājumu par Alūksnes novada Sociālo lietu pārvaldes atbrīvoto un Alūksnes novada pašvaldībai piederošo telpu Alūksnē, Lielā Ezera ielā 11, atvēlēšanu Alūksnes novada senioru organizācijām pastāvīgai lietošanai, ierīkojot tur Alūksnes novada Senioru māju.

Alūksnes novada domes deputātu Aivara Fomina, Laimoņa Sīpola, Artura Dukuļa, Modra Lazdekalna, Artūra Grīnberga, Vernera Kalēja un savā vārdā, Alūksnes novada domes deputāts Druvis Mucenieks

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.