Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Pārdevējiem jāaicina pircēji ievērot distanci

Laikraksta lasītājs alūksnietis Leons Kaulakans vērš uzmanību, ka ārkārtējās situācijas laikā diemžēl veikalu pārdevējas neaizrāda pircējiem, kuri neievēro divu metru distanci. Viņaprāt, pārdevējām būtu jābūt atbildīgākām – jāaicina ievērot pie kases distanci un, ja tas netiek darīts, jāziņo policijai.
“Man bija gadījums, kad pircējs aiz manis pie kases neievēroja distanci, gandrīz vai pagrūda mani, dodot naudu pārdevējai. Aizrādīju, lai ievēro distanci. Taču pretī saņēmu “Aizver muti!”. Pārdevēja neiesaistījās un klusēja. Domāju, varbūt cilvēks steidzas, bet tā nebija – iekāpa mašīnā un gaidīja otru cilvēku. Tātad nesteidzās. Nekaunīgi. Pārdevējiem būtu jāaizrāda.
Cik esmu bijis veikalos, nevienā gadījumā pārdevējs nav aicinājis ievērot distanci. Veikalos ir video kameras, tās var brīdināt, ka notiekošo ieraksta, un ierakstus var nosūtīt policijai. Vai tiešām mums, pircējiem, jācīnās savā starpā ar pārkāpējiem? Jāiet aiz stūra izkauties? Tā sanāk! Veikalos ir apsardzes darbinieki, kuri tajos uzrauga kārtību. Slikti dara savu darbu, jāatlaiž būtu. Šobrīd veikalos valda bardaks un distanci neievēro. Kāda jēga no savilktajām līnijām? Prieks, ka aptiekā stingri ievēro distanci un nemaz neielaiž, ja divi pircēji jau ir iekšā. Tādai stingrībai vajadzētu būt arī veikalos,” saka L. Kaulakans. Viņš ir pārliecināts, ka situāciju var mainīt, uzliekot naudas sodus tiem, kuri neievēro distanci.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.