Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Mazāk vietas veikala apmeklētājiem?

Laikraksta redakcija saņēmusi jautājumu no veikala “Maxima”, (Pils ielā 9b) apmeklētāja.
Iedzīvotājs vaicā: “Kādēļ pie veikala, stāvlaukumā tagad ir iezīmētas dzeltenās līnijas? Ļoti daudzi veikala apmeklētāji tur novietoja savus auto, lai nebūtu “jāiespriežas” starp citiem transportlīdzekļiem. Tā jau šis laukums ir šaurs un pik stundās bieži vien nav kur novietot auto. Tagad šo līniju esamība ierobežo vēl vairāk. Vai nav iespējams, ka tirgoņi atrodas citviet šajā teritorijā? Varbūt plānots paplašināt stāvvietu laukumu, jo situācija ir kritiska brīvdienās un svētku dienās,” vaicā lasītājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “KR 5” administrācija skaidro, ka dzeltenās līnijas ir atjaunotas, tur tās ir bijušas arī iepriekš. “Aicinām veikalu apmeklētājus izmanot stāvvietas, kas ir izveidotas 2020. gadā ēkas abās malās – iebraucot stāvlaukumā no pilsētas centra puses braucot taisni (nenogriežoties pa labi uz lielo stāvlaukumu) līdz aizlieguma zīmei “Braukt aizliegts” – arī šajā zonā drīkst apmeklētāji novietot savus auto.
Attiecīgi – braucot pa Pils ielu no otras puses un griežoties uz stāvlaukumu no degvielas uzpildes stacijas “Neste” puses (nenogriežoties ka kreisi uz lielo stāvlaukumu): arī šajā ēkas malā ir izveidotas stāvvietas, kuras var izmantot,” skaidro uzņēmuma pārstāvji.
Viņa norāda, ka visā Latvijā pie lielākiem veikaliem ir sarežģītāka situācija ar stāvvietas atrašanu intensīvajās stundās, brīvdienās, pirms svētku un svētku dienās.

Transportlīdzekļiem ir vieta

“Apmeklētājus aicinām iespēju robežās veikt savus pirkumus plānoti un stāvlaukumā ērtāka automašīnas novietošana patreiz ir šādos laikos:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

darba dienās 8:00 – 10:00; 14:00 – 16:00; pēc 19:00

Sestdienās pēc plkst. 16:00

Svētdienās – stāvvietas ir viegli atrodamas

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Svētku dienās – ar to jārēķinās, ka iepirkšanās ir intensīvākā un brīvu stāvvietu atrast ir sarežģītāk. Tāpat atgādinām, vēl aizvien ir spēkā virkne ierobežojumi, kas saistīti ar COVID-19, kas apmeklētājam ir jāievēro. Pateicamies visiem apmeklētājiem, kas tos ievēro,” aicina “KR 5” pārstāvji.

Tirgoņiem arī vajag vietu

Aprunājoties ar tirgoņiem, kuru tirdzniecības vietas atrodas ar dzeltenajām līnijām apzīmētajā teritorijā, noskaidrojās, ka arī mājražotājiem, tirgoņiem ir nepieciešama vieta. “Līnijas vajag, jo tās atzīmē vietu, kur mums atrasties. Ir bijušas situācijas, kad atraucam no rīta un vēlamies uzsliet telti, bet kāds veikala apmeklētājs jau šajā vietā ir novietojis savu auto. Lai gan viss pārējais laukums ir brīvs. Tad, kad palūdz autovadītājiem atbrīvot vietu, tad viņi jūtas aizvainoti,” stāsta kāda mājražotāja.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.