Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Kur izdrukāt “Covid-19” sertifikātu?

Foto: lvportals.lv

Redakcija saņēmusi vairāku lasītāju jautājumu par to, kur var izdrukāt papīra formātā digitālo “Covid-19” sertifikātu, ja pašiem tehniski nav pieejama šāda iespēja?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmkārt, ārstniecības iestādēs, kur cilvēks vakcināciju veicis un saņēmis poti pret “Covid-19”, par to jāsniedz informācija un arī jāpiedāvā šo sertifikātu izdrukāt, tādēļ iedzīvotāji aicināti jautāt par šādu iespēju.

Iespēja to izdarīt ir arī Alūksnes novada Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā (KAC) Dārza ielā 11, Alūksnē. Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka skaidro – digitālo “Covid-19” sertifikātu ir iespējams izdrukāt KAC tādā gadījumā, ja personai ir pieejams kāds no saviem personīgajiem drošas autentifikācijas līdzekļiem – internetbanka, eID karte, eParaksts vai eParaksts mobile.

“KAC darbinieks var sniegt konsultāciju un palīdzību apmeklētājam, lai klients, izmantojot savus autentifikācijas rīkus un brīvpieejas datoru, varētu izdrukāt savu “Covid-19” sertifikātu. Tāpat arī var sniegt konsultāciju par sertifikāta saglabāšanu viedtālrunī,” saka E. Aploka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Savu digitālo “Covid-19” sertifikātu apskatīties un izdrukāt ikviens var interneta vietnē www.covid19sertifikats.lv. Pieslēdzoties vietnei ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem (internetbankas autorizācijas līdzekļiem, eID karte, eParaksts, eParaksts mobile), jāpieprasa nepieciešamā sertifikāta izveide. Izveidoto sertifikātu var saglabāt savā viedierīcē vai drukāt papīra formātā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.