Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Izgriezumi laba asfalta segumā

Laikraksta redakcijā vērsās Rijukalna ielas iedzīvotāji no Alūksnes, paužot sašutumu par ielas remontdarbiem. Iedzīvotāji ir satraukti, ka ielā ieklāts jauns asfalta segums, bet dienu pēcāk jaunajā asfaltā jau izveidoti izgriezumi, radot lielu neizpratni par notiekošajiem ceļa remonta darbiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Jau tā šīs ielas segums visu laiku bijis no vienas vietas ar “lāpījumiem”, vai tiešām uz jauna, tikko ieklāta seguma būs šādi paši “ielāpi”? Kāpēc un cik ilgi tas turpināsies?” vaicā kāda ielas iedzīvotāja, norādot, ka jau rudenī uz šīs ielas notikušas šāda veida darbības.
Savukārt Torņa ielas iedzīvotāji ir reaģējuši un pamanījuši, ka iepretim autobusu pieturai Torņa ielas 13. daudzdzīvokļu mājas rajonā asfalta segumā veikts aptuveni 3 centimetrus dziļš taisnstūra veida izgriezums. Turklāt autovadītājiem, nepamanot laikus šo aso malu veidojumu ielas segumā, braucot nācies saskarties ar triecienu. Iedzīvotāji norāda, ka arī uz šīs ielas bijis labs asfalta segums, un vēlas zināt, kādēļ tajā veidoti neizprotami izgriezumi. 

SIA “Rūpe” valdes loceklis Artis Sviklis skaidro, ka Rijukalna ielas posmā darbi jau aizritējuši un defekti izlaboti. “Aizvadītajā nedēļā garantijas laika ietvaros būvniecības firma SIA “Woltec” novērsa defektus asfalta seguma vietās, kur veidojušies iesēdumi augstu gruntsūdeņu, slapjo ziemas apstākļu dēļ,” vēsta A. Sviklis.
Savukārt Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Pāsa informē, ka uz šīs ielas pašlaik vēl divi privātmāju īpašnieki savās teritorijās ierīko ūdensvadu un kanalizāciju, kas arī saistās ar rakšanas darbiem.

Alūksnes novada pašvaldības aģentūras “Spodra” direktors Jānis Pūpols skaidro, ka savulaik Torņa ielas gadījumā, mainot asfalta segumu, vecās notekūdens caurules netika mainītas, un šobrīd viena no tām sabojājusies, kas radījis izskalojumu, tādēļ veikti remontdarbi. Pašlaik meistari gaida, kad pēc ziemas pārtraukuma atvērs asfalta ražotnes un piegādās jaunu asfaltu, lai remontdarbus varētu pabeigt un asfaltā veikto iegriezumu aizklāt. Amatpersonas uzsver, ka tas neietekmēs seguma bojāšanos turpmāk.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.