Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Eņģeļi mūsu dzīvē

Mēs viņus redzam Ziemassvētku eglītēs, skatlogos, vitrāžās, baznīcās, lielveikalos, būdiņās un pilīs. Tā tas ir kopš neatminamiem laikiem. Cilvēki bez eņģeļiem nevar dzīvot, tāpat kā eņģeļi bez cilvēkiem. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Eņģeļi ir Dieva vēstneši, gatavi palīdzēt jebkurā mirklī. Mums katram šajā dzīvē līdzi dots viens eņģelis. Tā ir nenovērtējama bagātība, saka eņģeļu terapeite Maija Kadiķe. Brīnumaini notikumi, laimīgas nejaušības, pēkšņas atklāsmes- tās visas ir eņģeļu roku darbs.

Tā nav nejaušība, ka Ziemassvētku vienojošais elements ir eņģeļi. Tie aicina apstāties un padomāt par līdzcilvēkiem. Ārsti, medicīnas māsas, māsu palīgi, aprūpētāji, ugunsdzēsēji un visi labas gribas cilvēki vai tie nav eņģeļi? Droši varu apgalvot, ka jā! jo gatavi palīdzēt nelaimē.

Uz ceļa man piestāja cilvēks un nocēla nastu no sirds, kas gulēja tur no rudens, kā likta, palika viegli ap sirdi. Viņš bija eņģelis no Dieva sūtīts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mēs katrs esam eņģelis ar vienu spārnu un lidot varam tikai tad, kad cieši apskaujam sev līdzīgu būtni. Spārni vajadzīgi, lai paceltos pāri niecīgām zemes lietām un noticētu Brīnumam. Mums visiem vajadzīgs šis brīnums, Ziemassvētku brīnums, lai kopīgi turpinātu iesākto ceļu.

Foto: Pexels.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.