Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Aicina vērsties Nacionālajā veselības dienestā

Publikācijā “Šonedēļ sāks potēt seniorus” 23. februārī stāstījām, ka senioru vakcināciju pret “Covid-19” sāka arī Alūksnes un Apes novadu ģimenes ārsti, kuri par to noslēguši līgumus ar Nacionālo veselības dienestu (NVD). Redakcija saņēmusi iedzīvotāju sūdzības, ka atsevišķi ģimenes ārsti atteikuši vakcinēšanos pacientiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Ekrānšāviņš no ej.uz/vakc-karte

Kā šiem cilvēkiem rīkoties, jautājām Veselības ministrijas preses sekretārei Sintijai Gulbei. “Šādās situācijās jāvēršas NVD. Jāinformē, zvanot uz informatīvo tālruni 8000 1234, jo ģimenes ārstiem ir jāreģistrē cilvēks vakcinācijas rindā. Ja praksē nevakcinēs, tad to darīs tuvākā vakcinācijas iestāde vai organizēs vakcinācijas izbraukumu,” skaidro S. Gulbe.

Tāpat saņēmām zvanu no ģimenes ārstes Dainas Ozolas, kura gribēja precizēt, ka publikācijā pieminētajā kartē SIA “Daina Med” prakse Alūksnē ir viņas, lai pacientiem neradītu neskaidrības.

Atgādinām, ka tīmeklī, sekojot saitei “ej.uz/vakc-karte”, ir karte, kurā var atrast ģimenes ārstu prakses, kurās vakcinēs pret “Covid-19”. Kopš pirmdienas tā ir papildināta ar vēl dažām ģimenes ārstu prakšu adresēm mūsu novados: Aritas Prindules, Rūtas Vanagas, Zitas Prazņicānes. Kā norādīja S. Gulbe – ja savu ģimenes ārstu neredzat kartē, nav pamata uztraukuma, jo karti arvien papildina.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.