Sestdiena, 24. janvāris
Krišs, Ksenija, Eglons, Egle
weather-icon
+-12° C, vējš 1.49 m/s, A vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Vai Joku dienā, 1.aprīlī, cenšaties izjokot citus un tiekat izjokots?

Arita Auziņa no Alūksnes Patīk pajokot. Bet biežāk gan iznāk, ka pašu izjoko. Kādu īpaši spilgtu joku neatceros. Parasti jau tiek apgalvots, ka nosmērēta mugura vai deguns. Jauki, ka ir tāda priecīgāka diena, kad vairāk dzird smieklus un cilvēki saprot, ka nav vērts dusmoties, ja kāds kaut ko ne tā pateicis.

Marika Čerņavska no Apes Kad aizeju uz bērnudārzu, bērni cenšas mani apmuļķot. Protams, ka viņi vēl tik labi neprot to darīt, bet es izliekos, ka viņiem izdodas. Tad es arī kādu bērnu mēģinu izjokot. Katrā ziņā Joku diena ir jauka tradīcija, man patīk. Man smiekli un joki saistās ar saules, prieka un pavasara atgriešanos.

Anna Fursenko no Alūksnes Gan citi, gan arī pati jokojos 1.aprīlī, lai kaut uz brīdi uzlabotu  garastāvokli. Pasmieties katram ir patīkami. Mēģinu savus mazbērnus piemānīt vai arī kādu citu, kā nu katru reizi sanāk. Protams, mazbērni savukārt cenšas izjokot mani. Viss notiek kā jau Joku dienā. 

Ināra Krauze no Virešiem Vienmēr cenšos izdomāt kādu joku, lai būtu, par ko pasmieties.  Tiesa, tagad abi ar vīru vairāk dzīvojam pa māju. Tomēr nelaižam garām iespēju, ja ir izdevība kādu izjokot. Kad citu nav, mēģinām viens par otru abi kopā mazliet pasmieties.  Tad kļūst jautrāk. Vienmēr ir kaut kas jādara, lai ikdiena nebūtu vienmuļa un pelēka. 

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri