Svētdiena, 28. decembris
Inga, Ivita, Irvita, Ingeborga
weather-icon
+1° C, vējš 3.58 m/s, Z-ZR vēja virziens
Aluksniesiem.lv bloku ikona

Turpinās volejbola līga

Alūksnē aizvadīts kārtējais sabraukums Atzeles volejbola līgā, kas ir Alūksnes, Balvu un Gulbenes novadu atklātais volejbola čempionāts vīriešiem. Alūksnē mājinieku komanda uzņēma divas viesu komandas – “Senlatviešus” un “Bērzpili”.
Pirmajā spēlē alūksnieši tikās ar komandu “Senlatvieši” un svinēja pārliecinošu uzvaru divos setos ar rezultātu 25:12 un 25:14. Otrajā spēlē mūsu komanda tikās ar “Bērzpils” komandu. Abu komandu spēki bija vienādi, tādēļ tikai ļoti ilgā pagarinājumā viesi svinēja uzvaru. Pirmajā setā mājinieki izrāva uzvaru pašās seta beigās – 26:24, bet nākamo uzsāka ļoti neveiksmīgi, iekrājot 5 punktu deficītu, ko arī nespēja atspēlēt – 25:20. Trešajā – izšķirošajā – setā neviena komanda nedeva iespēju otrai, un sets ievilkās, līdz veiksmīgāk nospēlēja viesi un uzvarēja ar rezultātu 22:20.
Nākamās spēles alūksnieši aizvadīs 13.janvārī izbraukumā Balvos. Spēles notiks Balvu pamatskolā, kur mūsējie tiksies ar Balvu un Baltinavas komandām.

— Didzis Bauers

Aluksniesiem.lv bloku ikona Komentāri