Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Bibliotēkā – tikšanās ar rakstnieci Ingu Gaili

Foto: literatura.lv

5.oktobrī pulksten 12.00 Alūksnes novada bibliotēka aicina uz tikšanos ar rakstnieci Ingu Gaili.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kopā ar autori Ingu Gaili ielūkosimies viņas romāna “Rakstītāja” (2020.) lappusēs, kas stāsta par latviešu rakstnieci, sabiedrisko darbinieci un sieviešu tiesību aktīvisti Ivandi Kaiju, ieklausīsimies Ingas Gailes dzejā un uzzināsim par autores radošajiem plāniem,” aicina Alūksnes novada bibliotēka.

Dzejniece, rakstniece, dramaturģe, teātra režisore Inga Gaile ir septiņu dzejoļu krājumu, piecu romānu, viena stāstu krājuma un vairāku lugu autore. Viņas dzeja novērtēta ar Klāva Elsberga un Ojāra Vācieša prēmiju, Annas Dagdas fonda un Dzejas dienu balvu. Inga Gaile ir divkārtēja Latvijas Literatūras gada balvas laureāte: par dzejoļu krājumu bērniem “Vai otrā grupa mani dzird?” (2015) un romānu “Skaistās” (2020).

Inga ir aktīva feministe, tāpēc savos darbos pievēršas sievietes iekšējai pasaulei, emocijām un sievietes lomai sabiedrībā. Rakstniece regulāri piedalās starptautiskos literatūras festivālos, viņas dzejoļi tulkoti vairākās valodās – angļu, spāņu, poļu un citās. Viņas lugas iestudētas vairākos teātros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2020. g. sērijā “Es esmu…” iznācis Ingas Gailes romāns “Rakstītāja” — par latviešu rakstnieci, sabiedrisko darbinieci un sieviešu tiesību aktīvisti Ivandi Kaiju.

Inga Gaile beigusi Rīgas Centra humanitāro ģimnāziju, studējusi Latvijas Kultūras akadēmijā Literatūras teorijas, vēstures un kritikas kursā, beigusi Teātra un Televīzijas dramaturģijas kursu, no 2012. līdz 2014. gadam studējusi režiju maģistratūras studiju programmā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.