Abonē e-avīzi "Alūksnes un Malienas Ziņas"!
Abonēt

Reklāma

Vidzemē un Latgalē trīs jauni autoceļu remonta posmi

Foto: Publicitātes

Sākušies seguma atjaunošanas darbi uz trim reģionālo ceļu posmiem Vidzemē un Latgalē. Šie būvdarbi notiek  papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Uz autoceļa Ragana–Limbaži (P9) darbi norit posmā no krustojuma ar autoceļu Dravnieki–Kaijas–Straupe–Līgatne (V127) līdz Limbažiem (32,50.-37,13. km). Tur šonedēļ ir viens ar luksoforiem regulēts posms un nepieciešamības gadījumā tiek piesaistīti satiksmes regulētāji. Noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h. “Alūksniešiem.lv” informē Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa.

Uz autoceļa Kocēni–Limbaži–Tūja (P11) darbus sāks pirmdien 17. augustā posmā no Tūjasmuižas līdz Tūjai (51,675.-58,146. km). Posmā jau šonedēļ iespējams viens luksoforu posms un nepieciešamības gadījumā arī satiksmes regulētāji, noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h.

Pirmdien 17. augustā sākas darbi arī uz autoceļa Rēzekne–Dagda (P55) posmā no Dubuļiem līdz Ezerniekiem (35,40.-45,30. km) Dagdas novadā. Tur šonedēļ noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Būvdarbi šajos posmos paredz iesēdumu remontu un profila izlīdzināšanu, kā arī virsmas apstrādi. Ceļa Rēzekne–Dagda posmā sakārtos arī ūdens novades sistēmu.

Uz autoceļiem P9 un P11 būvdarbus veic SIA 8 CBR un SIA Binders par līgumcenu  attiecīgi 411 tūkstoši eiro un 590 tūkstoši eiro (ar PVN), bet uz autoceļa P55 – SIA 8 CBR par līgumcenu 948 tūkstoši eiro (ar PVN). Uz ceļiem Vidzemē saskaņā ar līgumu darbus pabeigs septembrī, bet Latgalē – oktobrī.  

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Alūksniešiem.lv komanda.